Angle down Atgal

Šv. Marijos Magdalietės atlaidai – prasminga popietė kupina didingo restauruotų vargonų skambesio

Saulėtą ir gražią sekmadienio popietę Šunskuose Šv. Marijos Magdalietės bažnyčioje vyko tradiciniai šv. Marijos Magdalietės atlaidai. Atsiradus galimybei laisvai rinktis į šv. mišias, čia sekmadienio popietę susirinko dauguma Šunskų miestelio gyventojų.

Atlaiduose kartu su tikinčiaisiais dalyvavo savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas ir Albinas Mitrulevičius bei seniūnijos seniūnas Rimantas Lekeckas. Džiaugdamiesi buvimu drauge bei kuriamu bendruomeniškumo ryšiu, susirinkusieji šv. mišių metu turėjo galimybę išgirsti, kaip po restauracijos iš naujo suskambo vargonai, kuriais meistriškai vargonavo Dalia Jatautaitė. Didingą vargonų skambesį papildė solistės Ritos Preikšaitės atliekami dvasingi kūriniai.

Vicemeras Artūras Visockis sakė atlaiduose dalyvaujantis tikrai ne pirmą kartą, tad matyti džiugiai nusiteikusius parapijiečius buvo išties gera. Šv. mišių metu suskambę restauruoti vargonai, pasak vicemero, parapijos žmonėms leis ne tik mėgautis nauju skambesiu, bet ir dar prasmingiau dalyvauti bažnytiniame gyvenime.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite