Angle down Atgal

Sutvarkyta automobilių stovėjimo aikštelė Kauno gatvėje

Ar pastebėjote, kad jau ilgiau nei 2 savaites Ukmergės miesto gyventojai ir svečiai gali džiaugtis naujai sutvarkyta automobilių stovėjimo aikštele Kauno gatvėje?

Strategiškai patogioje vietoje įrengta aikštele vienu metu gali naudotis net 67 automobilių savininkai. Kol kas čia nėra įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės, bet ateityje planuojama tai padaryti.

Iš viso šios aikštelės įrengimo darbams, kuriuos atliko Ukmergės miesto seniūnija, panaudota apie 1000 eurų. Nors aikštelės atnaujinimo darbai truko tik savaitę, bet visas procesas užsitęsė beveik 2 metus. Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas mano, kad  sunkiausia užduotis buvo įtikinti buvusį naudotoją atlaisvinti jam nepriklausančią aikštelę. „Reikėjo padirbėti iš peties, kad ši aikštelė būtų įteisinta kaip savivaldybės turtas: pirmiausia kreipėmės į turto banką, po to į teismą ir tik po teismo sprendimo, praėjus beveik 2 metams, aikštelė buvo pripažinta kaip savivaldybės turtas. Po sprendimo jau drąsiai informavome aikštelės naudotoją, kad kuo skubiau ją atlaisvintų,“- prisimena D. Varnas.  

2021 m. gegužės mėn. pagaliau prasidėjo remonto darbai. Per savaitę buvo atnaujinta asfalto danga, demontuota sena tvora, subraižytos ženklinimo juostos.

 „Automobilių stovėjimo aikštelė - tai tik vienas iš daugelio infrastruktūros tobulinimo projektų mūsų mieste. Juk atliekami darbai apima ne tik stovėjimo aikšteles, bet ir kelių, šaligatvių būklės gerinimą, poilsio zonų įrengimą. Kad miesto centras būtų gražus, tvarkingas ir vientisas, stengsimės palaipsniui sutvarkyti visus apleistus kampelius,“- sako D. Varnas.

Už naujai įrengtą automobilių stovėjimo aikštelę gyventojai dėkoja net socialiniuose tinkluose. Žmonių dėkingumas yra geriausia paskata, nesustoti ir toliau intensyviai dirbti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite