Angle down Atgal

Sutaupykite: kaip naujam gyvenimui prikelti sofą?

Visi žino, kad namų pasididžiavimas yra kokybiška sofa-lova. Tai ne tik svetainės centras ir pažiba, bet ir nuolatinė poilsio ir šeimos susibėgimų erdvė. Nenuostabu, kad dažnai šiam baldui tenka atlaikyti įvairias nelaimes – išsipylusius gėrimus, augintinių išdaigas ir panašiai. Žmonės dažnai vos tik nusibodus ar pasikeitus namų dizainui skuba išmesti dar gerus, bet jau nebetinkamus baldus ir skuba pirkti naujų.

Daiktų pertekliaus ir vartotojiškumo laikais tikra vertybe tampa tvarumas ir ekologija. Todėl www.sofa-lova.lt specialistai siūlo sprendimą, kaip greitai ir paprastai atnaujinti seną sofą.

Sofos dekoravimas aksesuarais

Yra pastebima, kad vartotojai sofą-lovą dažniausiai keičia net kas du metus. Ne visada baldas būna sugadintas ar praradęs prekinę išvaizdą, užtenka to, kad namie pasikeitė interjeras. Tačiau keisti seną sofą visada pareikalauja laiko ir finansinių resursų, o kur dar įtampa ir stresas, kad naujoji sofa patiktų visiems šeimos nariams. Puikus sprendimas – stiliaus atnaujinimas kokybiškomis dekoratyvinėmis pagalvėlėmis ar pledais.

Įvairiausių raštų, kokybiškų audinių pagalvėmis galima sukurti beveik bet kokiam namų dizainui tinkančius derinius. Dekoratyvinės pagalvėlės suteiks gyvumo, tekstūros pojūtį ne tik sofai, bet ir visam svetainės įvaizdžiui. Šalia pagalvėlių priderintas pledas padės pabrėžti sezoniškumą, pavyzdžiui, kalėdine tematika (elniukais, eglutėmis ir panašiai) puoštos dekoratyvinės pagalvėlės ir didelis jaukus pledas iškart sukurs žiemos pasaką namie. Atėjus pavasariui užteks pakeisti pledą ir pagalves lengvesnės tekstūros, įmantresnių raštų analogu ir štai – pavasaris jau ir namuose! Taip dekoruojama sofa visus metus atrodys skirtingai, nenuobodžiai.

Kilimai, šviestuvai ir kiti akcentai

Kad svetainė suspindėtų ir suteiktų naujų įspūdžių šeimininkams, nebūtina keisti sofos, galima pakeisti aplink esančius daiktus. Pavyzdžiui, įsigijus naują kilimėlį ir patiesus jį prie kavos staliuko kambarys įgaus visai kitą įvaizdį. Priderinkite šviestuvą ant stovo ir sofa taps jaukiu vakarinio skaitymo kampeliu.

Net tinkamai parinktos dekoracijos ant šalia sofos esančio kavos staliuko sukurs vis skirtingą įvaizdį ir nuotaiką. Veidrodinis padėklas, žvakės ir mėgstamų aromatų namų kvapų lazdelės sukurs prabangos jausmą, o štai jaukumo suteiks keletas knygų ir ant padėklo išdėliotos žvakės. Vos keli niekučiai, o rezultatas – stulbinantis.

Norint geriausio rezultato galima sofą puošti dekoratyvinėmis pagalvėlėmis ir pledu, uždegti keletą žvakių, įsigyti dailų šviestuvą ir mėgautis nauju kambario dizainu be streso ir neišleidus daugybės pinigų.

Kiekvieno, dar kokybiško ir tarnauti galinčio, baldo išsaugojimas ir tolimesnis naudojimas prisideda mažinant gamtos taršą ir atliekų srautus. Tvarus ir sąmoningas vartojimas skatina gamtos išteklių išsaugojimą bei prisideda mažinant išaugusį vartojimas.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite