Angle down Atgal

Susitikime su Tinklinio federacijos prezidentu – diskusija apie tinklinio galimybes Druskininkuose

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas susitiko su Lietuvos tinklinio federacijos (LTF)  vadovu Dariumi Čerka.

Susitikime taip pat dalyvavo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas L. Urmanavičius, Druskininkų sporto centro direktorius G. Šikšnys, LTF vykdomojo komiteto narys, trenerių komisijos pirmininkas, Druskininkų sporto centro tinklininkų treneris Edgaras Suchanekas, LTF generalinė sekretorė Alisa Česnulevičiūtė.

Susitikimo metu aptartas tinklinio sporto šakos vystymas Druskininkuose, kalbėta apie organizuojamus renginius.

Susitikimo metu meras R. Malinauskas pabrėžė, kad jeigu Lietuvos tinklinio federacija turi planų kurorte rengti varžybas ar sportininkų treniruotes, Druskininkai tam yra atviri.

Susitikime kalbėta apie šiuo metu įgyvendinamą projektą – prie Vijūnėlės tvenkinio, vietoj senosios tinklinio aikštelės, įrengiama universali paplūdimio tinklinio, futbolo ir rankinio varžyboms pritaikyta smėlio aikštelė su tribūnomis – ji atitiks aukščiausius standartus, todėl joje galėtų vykti ir profesionalios Lietuvos tinklinio federacijos organizuojamos varžybos.  

Šio projekto vertė – 72,5 tūkst. eurų.

LTF vadovas D. Čerka pabrėžė, kad  šiuo metu labai daug dirbama ties tuo, kad sniego tinklinis taptų olimpine sporto šaka, o Druskininkuose esantis žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“ galėtų suteikti galimybę sportininkams čia treniruotis sniego tinklinį ištisus metus.

Po susitikimo savivaldybėje svečiai išvyko į Snow Areną, kur apžiūrėjo jos erdves ir aptarė galimybes organizuoti jose tinklininkų treniruotes ir varžybas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite