Angle down Atgal

Susisiekimo viceministrė: transporto sektorius dabar išgyvena savo renesansą

Susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė tikina, kad šiuo metu Lietuvos transportas yra pažiba, apie kurią malonu kalbėti tarptautinei bendruomenei. Pasak jos, tai yra labai svarbus sektorius, kuris dabar pasižymi puikiais rezultatais.

„Kalbant apie inovacijas, transporto sektorius dabar išgyvena savo renesansą, tai yra vienas iš svarbiausių sektorių, vienas iš stipriausių sektorių Lietuvoje ir Europoje“, – tardama sveikinimo žodį „Linavos“ organizuojamame hakatone „Hack4Linava“ teigė A. Vaiciukevičiūtė.

Viceministrė tvirtino, kad ateinantys dešimtmečiai reikalaus labai daug pokyčių transporto srityje ir kainuos daug finansinių pajėgumų. Taigi, anot jos, sprendimų ieškoti reikia jau šiuo metu ir hakatonas gali prisidėti juos rasti.

„Transformacija bus pakankamai sudėtinga, todėl jau dabar turime pradėti ieškoti įvairiausių sprendimų, kurie ne tik mums leistų pereiti į alternatyvius degalus, įvairiausius sprendimus, kurie atitinka Europos strateginę kryptį, bet ir dar labiau efektyvinti savo veiklą ir uždirbti“, – sakė A. Vaiciukevičiūtė.

„Lietuva bus sėkminga tada, kai mūsų verslai galės daug uždirbti“, – pridėjo ji.

ELTA primena, kad penktadienį Vilniuje prasidėjo pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas transporto hakatonas „Hack4Linava“, kuriame pristatomi inovatyvūs sprendimai transportui, o geriausi iš jų apdovanojami prizais. Tris dienas vyksiančiame renginyje įvairių sričių profesionalai, startuoliai, inovatyvios įmonės, perspektyvūs studentai ieško atsakymų, kaip spręsti vežėjams kylančius iššūkius.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite