Angle down Atgal

Susibarusi pora iškrito pro daugiabučio balkoną: vaizdo įrašas pribloškė internautus

Kuri gi pora nėra kada nors susibarusi? Tačiau kai kurie konfliktai taip sudomina praeivius, jog atsiduria internete.

Šiuo atveju socialiniuose tinkluose išplito vaizdo įrašas iš Rusijos, kuriame vienos poros kivirčas baigėsi ne itin laimingai, o siaubą keliančią akimirką užfiksavo netoliese stovėjęs praeivis.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip porelė barasi daugiabučio namo balkone, esančiame antrame aukšte, ir staiga nuo lūžta jo turėklai. Pora nukrito iš maždaug 8 metrų aukščio, ant apačioje esančio šaligatvio, ir patyrė sunkius sužalojimus.

Žiniasklaida skelbia, jog rusų porelė – tai Olga Volkova ir Jevgenijus Karlaginas, gyvenantys Sankt Peterburgo mieste. Nėra žinoma, kas išprovokavo judviejų kivirčą.

Vaizdo įrašą pamatyti galite čia:

Pirminiais duomenimis, abu asmenys patyrė sunkius sužalojimus ir buvo išvežti į artimiausią ligoninę. Laimei, pavojus jų gyvybėms nebegresia.

Įvykio liudininkas teigė, kad pora turi mažą sūnų, o balkone pykosi apie 10 valandą ryte.

„Aš ėjau kartu su kolega ir filmavau istorinius gatvės vaizdus. Tuomet pastebėjau barnį ir pradėjau jį filmuoti, kai nutiko nelaimė. Netoliese buvo žmogus su medicininiais įgūdžiais, kuris patikrino jų pulsus ir pasakė, kad jie išgyveno. Mes iškvietėme greitąją pagalbą“, – laikraščiui „Komsomolskaya Pravda“ sakė liudininkas.

Sankt Peterburgo apygardos prokuratūra aiškinasi, ar balkonas buvo avarinės būklės.

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite