Angle down Atgal

Šuo mirtinai sudraskė 17 mėnesių mergaitę

Tragedija Jungtinėje Karalystėje – vos prieš kelias dienas įsigytas šeimos šuo namų kieme mirtinai sudraskė vos 17 mėnesių amžiaus mergaitę.

Sužalota mažylė pirmadienį po pietų buvo skubiai nugabenta į Sent Helenso ligoninę, tačiau jos gyvybės išgelbėti nepavyko. Nelaimę tiriantys detektyvai sako, kad šeima visiškai palūžusi, o šunį po šio tragiško įvykio turėjo užmigdyti. Augintinį šeima įsigijo tik praėjusią savaitę. Aiškinamasi, ar tai nebuvo Jungtinėje Karalystėje uždraustas kovinės veislės gyvūnas. Pareigūnai stengiasi nustatyti ankstesnius šuns šeimininkus ir išsiaiškinti jo istoriją.

Jungtinės Karalystės policija labai rimtai žiūri į agresyvių kovinių šunų nelegalaus laikymo bei veisimo problemas. 1991 m. Vyriausybė įvedė Pavojingų šunų įstatymą, draudžiantį keturias veisles, kurios dažnai naudojamos kovoms. Tai yra brazilų mastifai, pitbulterjerai, japoniškoji tosa bei Argentinos dogai.

Nepaisant to, žmonės neatsisako nelegaliai įsigyti tokių gyvūnų, o pasekmės neretai būna itin tragiškos. Specialiai kovoms išveisti šunys gali būti agresyvūs ir sunkiai prognozuojami, o kai gyvūno socializacijai bei dresūrai neskiriama visiškai jokio dėmesio, jie tampa dar pavojingesni.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite