Angle down Atgal

Šunų mylėtojams - naujas leidinys: susipažinkite su atmintine, skirta besilankantiems Neringoje su augintiniu

Ne paslaptis, kad Neringa garsėja ir kaip poilsiautojų, neįsivaizduojančių savo atostogų be keturkojo palydovo draugijos, itin pamėgtas kurortas. Vis dėlto, šis jaukus ir draugiškas Kuršių nerijos kampelis, nors ir atviras visiems svečiams, nepriklausomai nuo jų ūgio, svorio ir to, kiek kojų jie turi, stengiasi suteikti vienodas poilsio sąlygas visiems - nors čia besilankančiųjų poreikiai ir gali skirtis, o kartais - netgi būti sunkiai suderinamais tarpusavyje.

Būtent todėl dalinamės su Jumis vienu naujausių mūsų leidinių - „AUtostogų Neringoje“ gidu. Jame pateikta informacija ne tik padės kuo sklandžiau ir turiningiau praleisti laiką Kuršių nerijoje su savo augintiniu, tačiau ir primins apie tai, kokių taisyklių turėtumėme laikytis, kad atostogos būtų vienodai smagios visiems - tiek keturkojų mylėtojams, tiek patiems augintiniams, tiek tiems kurorto svečiams, kurie į Neringą atvyko be savo stačiaausio draugo.

Leidinio herojais tapo Neringą jau spėję pamėgti šunys - Arčis, Gučis, Paco, žavioji Indy ir Kubos pora, Smuja, Banditas, Bora, Bady, Zorro, Nil, Princas, Leila, Goja, Soja, Mona ir Nimas. Būtent pastarasis visitneringa.lt komandos buvo išrinktas šio leidinio viršelio nusipelniusiu Neringos kurorto veidu Šuns dienos proga surengtame konkurse.
Su elektroninio formato leidiniu lietuvių kalba galite susipažinti čia.

Taip pat kviečiame užmesti akį ir į kitus Neringos turizmo informacijos specialistų, kurorto bičiulių bei mūsų partnerių parengtus leidinius, padėsiančius turiningiau praleisti laiką Kuršių nerijoje, suteikti vertingos informacijos poilsiautojams bei galėsiančių tapti puikiu pagalbininku jau artimiausio Jūsų apsilankymo Neringoje metu. Visą jų sąrašą galite rasti čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite