Angle down Atgal

Sunkiausios eismo sąlygos Zarasų, Rokiškio, Utenos bei Plungės rajonuose

Ankstų penktadienio rytą Telšių, Šiaulių, Panevėžio ir Utenos apskrityse silpnas snygis, Vilniaus apskrityje vietomis šlapdriba, kitur be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Dėl nakties metu vykusio snygio didžioji dalis valstybinės reikšmės Lietuvos kelių, daugiausia šiaurinėje dalyje, yra padengti pažliugusio sniego sluoksniu. Prasčiausia padėtis Zarasų, Rokiškio, Utenos bei Plungės rajonuose, čia puraus sniego sluoksnis ant kelio dangų siekia net iki 10 cm. Kituose šiauriniuose rajonuose pagrindiniai magistraliniai keliai jau yra nuvalyti, tačiau didžioji dalis krašto ir rajoninių kelių yra padengti šlapio sniego sluoksniu, slidūs. Vilniaus ir Tauragės apskrityse ant kelių dangų vietomis susiformavęs plikledis. Pietinėje Lietuvos dalyje matomas didelis kontrastas, lyginant su likusia šalies dalimi, kadangi čia kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.

Lietuvos automobilių kelių direkcija prašo vairuotojų atsižvelgti į tai, kad keliai padengti sniegu, vietomis provėžoti ir slidūs, todėl reiktų rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir nedaryti staigių manevrų.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną debesuota su pragiedruliais. Daug kur krituliai, daugiausia šlapdriba. Vėjas vakarinių krypčių, 7–12 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 1 iki 5 laipsnių šilumos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite