Suncity MMA nuotr.
Angle down Atgal

Suncity MMA kovotojai skynė titulus atvirame Lietuvos čempionate

Šeštadienį Jurbarke praūžė vienos svarbiausių MMA kovotojų sezono varžybų – Atviras Lietuvos MMA čempionatas. Po truputį atsigaunant nuo pandemijos į čempionatą susirinko kovotojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos, su kuriais mūsų miesto Suncity MMA kariauna susikovė dėl čempionų vardų.

Čempionate susirinkus per 150 sportininkų netrūko konkurencijos ir įnirtingų kovų. Įvairiose svorio kategorijose pasiskirstė ir penki šiauliečiai, kurie į Saulės miestą parvežė šešis įvairios prabos medalius.

Geriausiai pasirodė Justinas Gedminas. Kovodamas pagal MMA LIGHT taisykles, jis tapo Lietuvos čempionu ir, gavęs teisę kovoti pagal IMMAF taisykles, tik finale nusileido Suomijos kovotojui. Jaunesnio amžiaus Lietuvos čempionu jau kelerius metus iš eilės tapo jaunasis talentas Karolis Augulis. Vieno žingsnio iki čempiono vardo pritrūko Lukui Mačiūnui, tik finale nusileidusiam sostinės kovotojui. Puikiai savo kovas vedę ir sportinį charakterį parodę Titas Kisieliauskas ir Ignas Kučinskas pusfinaliuose pralaimėjo būsimiems čempionato nugalėtojams, bet dėl trečiosios vietos kovas baigę anksčiau laiko techniniais nokautais Šiauliams parveža bronzos medalius.

Bendrojoje įskaitoje Šiaulių miesto Suncity MMA klubas užėmė 4 vietą tarp visų turnyre dalyvavusių klubų!

Galime pasidžiaugti, kad visi kovotojai savo kovų baigties nepaliko spręsti teisėjams ir jas baigė anksčiau laiko skausmingais veiksmais ir techniniais nokautais. Mūsų miesto kovotojai išlieka tarp geriausių Lietuvoje ir konkurencingi ne tik vietiniams, bet ir užsienio šalių kovotojams.

Suncity MMA kolektyvas dėkoja visiems prisidėjusiems prie sportininkų pasiruošimo ir palaikymo. Toks rezultatas pasiektas tik stiprios ir vieningos bendruomenės dėka.

Suncity MMA inf. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite