Angle down Atgal

Sulaikyti du vyrai, įtariami vagystėmis Kauno rajone

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sausio 22 d. sulaikė du vyrus, kurie galimai vykdė vagystes iš statomų objektų Kauno rajone – Romainiuose ir Garliavos apylinkėse.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad apie 00.50 val. Kaune, Gruodo gatvėje, iš statomo namo nenustatyti asmenys, išdaužę langą, pagrobė įvairius statybinius įrankius, susidėjo į automobilį su užsienio valstybei priklausančiais valstybiniais numeriais ir bandė pasišalinti. Tačiau, pamatę pareigūnus, paliko automobilį ir pasišalino.

Tiriant jau ir anksčiau įvykdytas nusikalstamas veikas Romainiuose ir Garliavos apylinkėse, kaip praneša Kauno apskrities VPK, po intensyvios galimai nusikaltimą įvykdžiusių asmenų paieškos, ketvirtadienį, apie 14.00 val., kriminalistai Kauno mieste sulaikė du jaunus vyrus – anksčiau teistą vyrą (gim. 1995 m.) ir anksčiau neteistą vyrą (gim. 1995 m.).

Jų gyvenamosiose patalpose rasta įvairių statybinių įrankių be įsigijimo dokumentų.

Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite