Angle down Atgal

Sub­lizgėk ir nerk į natū­ra­lumą

Nors pan­de­mi­ja ne­gai­les­tin­gai ap­vogė mo­te­ris – at­ėmė lūpų da­žus ir skais­ta­lus, gruod­žio 31-ąją var­giai ku­ri nau­jos laimės linkės ir jos nuo­šird­žiai tikė­sis be va­ka­ri­nio ma­kia­žo. Šiau­lietė Ra­mutė Za­pals­kienė, kir­pi­mo ir ma­kia­žo meistrė, at­skleid­žia, kaip pa­ryš­kin­ti gra­žiau­sius vei­do bruo­žus nau­ja­metę naktį ir ko­kios gro­žio ten­den­ci­jos lau­kia atei­nan­čiais me­tais.

Sublizgėkime

Vienoje garsiausių pasaulio akademijų – Londono „Vidal Sasson“ akademijoje – grožio paslaptis studijavusi Ramutė šmaikštauja: šiųmetei naujametei šeimos šventei idealiausia tema – rytietiškas vakarėlis. Tada nebus apmaudu nepasidažyti lūpų, nes po veido kauke jų vis tiek nesimato. Tačiau džiaugsmas kils dėl to, kad tiesiog privalu kuo labiau išryškinti akis. Nes pagal naujausias mados tendencijas blakstienos turi būti padažytos dar ir kaip nepagailint tušo, o akių vokus galima netgi papuošti Svarovskio kristalais.

„Ateinantieji metai – Metalinio jaučio metai, tad ant bangos blizgučiai, sodrios spalvos. Tai nereiškia, kad ryškiau dažysime lūpas, priešingai – turi būti išryškintos akys. Blizgiais šešėliais galima dažyti ne tik akių vokus, blizgučiais galima papuošti ir plaukus“, – sako Ramutė.

Meistrės teigimu, ateinančiais metais dominuoja metaliniai atspalviai, kurie derinami su bordo, ryškiai raudona, ryškiai violetine spalva. Be to, iki šiol buvo madingas matinis veido atspalvis, o dabar į madą ateina natūrali, netgi „šlapio efekto“, blizgi veido odos išvaizda.

Tad šviesiaplaukėms, pasak Ramutės, tikrai labai tiks pasidažyti sidabro spalvos šešėliais, rudaplaukės ar raudonplaukės gali rinktis šiltus aukso spalvos atspalvius, o juodaplaukės sužavės aplinkinius kaip ir blondinės – sidabro spalvos šešėliais. „Žinoma, būtina pasirinkti šešėlius, atsižvelgiant į akių, odos spalvą, atspalviai turi derėti tarpusavyje“, – patikslina ji.

Natūralumo mėgėjoms – aukso amžius

Ateinančių metų plaukų kirpimai išsiskirs gausia tekstūra, lengvai krintančiomis plaukų sruogomis, įvairiais ryškiais iškarpymais.

„Labai madingos paplūdimio tekstūros bangos, moteris turi atrodyti taip, tarsi ką tik pabudo, lengvai perbraukė pirštais per plaukus ir išėjo iš namų. Kuo natūraliau, kuo paprasčiau“, – sako Ramutė, pridurdama, kad 2021-ieji natūralumą mėgstančioms moterims – tikras aukso amžius.

Ir plaukų spalvos bus madingos tik šiltos, natūralios, švelnios – imbierinė, karamelinė, rusva. Ryški ir sodri ar aštri platininė plaukų spalva iškeliauja užmarštin. Tiesa, bus vis dar madingas plaukų pašviesinimas, keliaujant nuo plaukų šaknų, galiukų link. Tik kontrastas nebebus toks ryškus, o spalvos bus žemės atspalvių.

„Tos merginos ir moterys, kurios niekada nedažė plaukų, lai jų ir nedažo. Jos ateinančiais metais bus pačios madingiausios. O jei dar veidą puošia strazdanos – apskritai idealu“, – šypsosi pašnekovė.

Ilgaplaukėms Ramutė pataria lengvai plaukus pagarbanoti (kaip matote nuotraukoje, – aut. past.). Jei plaukai trumpi, o ateinančiais metais pyxie kirpimai taip pat bus labai madingi, šukuoseną galima papuošti blizgančiu segtuku.

O vidutinio ilgio plaukų savininkėms meistrė siūlo susipinti netvarkingą plaukų pynę ir ją pakaušyje nerūpestingai pritvirtinti. „Plaukai bus pusiau palaidi, pusiau surišti, išsitaršę. Atrodysite labai žavingai“, – pataria pašnekovė.

Šiam mo­de­liui (Saulė Dum­šaitė) Ra­mutė Za­pals­kienė su­kūrė ir ma­kiažą, ir šu­kuo­seną. (Ine­sos Juo­caitės nuo­tr.)
Šiam mo­de­liui (Saulė Dum­šaitė) Ra­mutė Za­pals­kienė su­kūrė ir ma­kiažą, ir šu­kuo­seną. (Ine­sos Juo­caitės nuo­tr.)

Padidintas lūpas geriau slėpti po kauke

Ramutė sako, kad moterims, kurios pasididino lūpas ar itin išryškino antakius, ateinančiais metais teks pasikeisti, antraip bus nebemadingos. Kai topų topas – natūralumas, madingiausi antakiai bus natūralūs, aštriai nesušukuoti, be stipraus kontūro.

„O išdidintų lūpų geriau nebeakcentuoti. Šioje situacijoje kaukės tikrai pagelbės“, – sako meistrė.

Tiesa, blakstienos ateinančiais metais tikrai turės būti ryškios, smarkiai padažytos net šiokiadieniais. Todėl, kad jos pašvelnins antakius. „Pagal vyraujančią madą, manau, grįžtame į 1980-uosius metus. Palaidi plaukai, hipių šukuosenos ir natūralumas“, – komentuoja pašnekovė.

O kaip ateinančiais metais atrodys manikiūras? Ramutė ir čia pataria nepersistengti. Naujamečiam vakarui galima papuošti manikiūrą blizgučiais, tačiau kasdien nagų lako spalvos turėtų būti švelnios.

„Tikrai būtina sublizgėti, pasitinkant Naujuosius metus, o tada jau nerti į natūralumą. Kiekviena moteris nori dėmesio, šie metai visus išvargino, o žaviai pasidažiusi moteris leis aplinkiniams pamiršti karantiną, pradžiugins ir ją pačią“, – kalba Ramutė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite