Angle down Atgal

„Subatvakario“ metu paminėti trys jubiliejai

Lapkričio 26-osios vakarą Rietavo kultūros centre vyko liaudiškos muzikos šventė „Subatvakaris“. Jos metu paminėti trys garbingi jubiliejai – kapelos „Subata“ ir folklorinio ansamblio „Kadaginis“ veiklos 20-mečiai, teatro veiklos kultūros centre 65-erių ir žemaitiškai vaidinančio teatro veiklos 15-os metų jubiliejai.

Visi minėti kultūros centro kolektyvai džiugina Savivaldybės gyventojus savo pasirodymais ir garsina Rietavo vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Gausus žiūrovų būrys galėjo ne tik pasimėgauti puikia teatralų vaidyba, bet ir pasiklausyti skambių ir nuotaikingų kapelos „Subata“ ir folklorinio ansamblio „Kadaginis“ atliekamų dainų.

Kolektyvai sulaukė ir gražių sveikinimų bei palinkėjimų. Pirmiausia pasveikino Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė (kultūrai) Jolanta Bertauskienė. „Koks būtų Rietavas, jei jūs nedainuotumėte, nešoktumėte, nevaidintumėte... Esate itin svarbi mūsų miesto kultūros dalis. Noriu palinkėti visiems kolektyvams ilgiausių metų, neišsenkančių idėjų, neblėstančio optimizmo ir visokeriopos sėkmės“, – sakė meras. Prie sveikinimų prisidėjo Rietavo kultūros centro direktorė Birutė Gedminaitė, Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus direktorius Vytas Rutkauskas, kiti kolektyvai ir susirinkę svečiai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite