Angle down Atgal

Stiprus vėjas vertė medžius, nutraukė elektros laidus

Antradienį Lietuvoje sustiprėjęs vėjas vertė medžius, nutraukė elektros laidus.

Nuo antradienio 6 val. ryto iki trečiadienio 6 val. ryto ugniagesiai 14 kartų visoje Lietuvoje vyko šalinti stipraus vėjo sukeltų padarinių: Klaipėdos apskrityje buvo keturi išvykimai, Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Utenos apskrityse vykta po du kartus, Alytaus ir Tauragės apskrityse – po vieną, skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Antradienio naktį, po 3 val., gautas pranešimas, kad Kretingos rajone, Imbarės seniūnijoje, Žvainių kaime, prie kapinių dega žolė. 

Į įvykio vietą atvykę ir žvalgybą atlikę ugniagesiai nustatė, kad nutrūkus aukštos įtampos laidui užsidegė žolė. Apie įvykį buvo pranešta ESO darbuotojams.

Atjungta elektros įtampa, užgesinta deganti žolė.

Antradienio vakarą, 19.13 val., Klaipėdos rajone, Kretingalės seniūnijoje, Karklės kame, važiuojant nuo Olando kepurės į Karklę ant elektros laido užkritusi didelė šaka.  

Atvykusios ugniagesių pajėgos nustatė, kad 4 metrų aukštyje ant elektros laidų pakibusi šaka, apie įvykį pranešta ESO darbuotojams.

Kauno rajone, Užliedžių seniūnijoje, ankstų antradienio rytą rastas ant kelio nuvirtęs medis, ugniagesiai jį supjaustė ir patraukė.

Kaune, Seniavos plente, antradienio vakarą ant elektros laidų užvirto medis. Laidai nebuvo nutrūkę, pavojaus niekam nebuvo, todėl informacija perduota ESO.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite