Angle down Atgal

Stiklinti terasą ar ne? 5 patarimai

Pavasaris – pats darbymetis individualių namų gyventojams. Vieni rūpinasi sodo ir daržo reikalais, kiti skuba atnaujinti namų aplinką. Priežiūros reikia ir terasoms.

Lietuvoje įprastos atviros terasos arba tokios, virš kurių sumontuotas laikinas stogelis, išskleidžiamas lietui lyjant. Tačiau toks sprendimas mūsų klimato sąlygomis ne itin pasiteisina. Dienas, kai lauke tikrai šilta ir nėra vėjo, galime suskaičiuoti ant rankos pirštų, o dažniausiai tenka skųstis – tai per karšta, tai per šlapia, tai per daug vėjuota.

Nenuostabu, kad vis daugiau žmonių ima rinktis ilgalaikius sprendimus. Vienas jų – tai terasos stiklinimas. UAB „Statybų agentas“ dirba išskirtinai su metalo ir stiklo konstrukcijomis, kurias namų interjere galima panaudoti labai įvairiai, įskaitant ir terasų, verandų bei balkonų stiklinimą.

Nesate tikri, ar įstiklinta terasa jums tikrai reikalinga? Štai keli dalykai, kurie padės apsispręsti.

Apsauga ne tik nuo lietaus

@ Statybų agentas
@ Statybų agentas

Lauke ėmė pilti lietus? Ne bėda. Vientisa stiklo ir metalo konstrukcija suteiks neįkainojamą apsaugą nuo dažnų lietuviškų liūčių. Įstiklintoje terasoje galėsite džiaugtis visais namų komforto privalumais, o jausmas – lyg sėdėtumėte lauke. Be to, stiklas puikiai sulaiko ir tokius nepageidaujamus gyvius kaip uodai, musės ar skruzdėlės.

Papildoma erdvė

Galbūt didžiausias įstiklintos terasos privalumas yra jos universalumas. Iš esmės, jūs sukursite papildomą namų erdvę, kurią galima paversti pusryčių kampeliu, sporto sale, vaikų žaidimų kambariu, darbo ar laisvalaikio zona, „šiltnamiu“ dekoratyviniams augalams... Stiklas bet kurią neišnaudotą erdvę pavers jaukiu ir saulėtu kambariu. O jo pritaikymo galimybės – begalinės. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos.

Šviesa ir šiluma

Lietuvoje ne taip ir daug mėnesių, kuomet galima pasidžiaugti saulės šiluma. Net ir pavasarį, orams įšilus, dažnai košia šalti vėjai. Įstiklinta terasa ne tik apsaugos nuo vėjuoto oro, bet ir sulaikys terasoje šilumą, kad galėtumėte kuo ilgiau vakaroti su draugais ar vakarieniauti su šeima.

Ne mažiau svarbi ir natūrali šviesa. Neįstiklintoje terasoje ja džiaugtis galėsite tik tada, kai leis oro sąlygos, o stiklo ir metalo konstrukcijomis įrėminta terasa šviesos praleis bemaž tiek pat, tačiau ja džiaugtis bus galima visais metų sezonais.

Dar vienas pliusas – tokią terasą galėsite užpildyti kambariniais augalais, kurie gaus visą natūralią šviesą ir nebijos atšiauraus vėjo, lietaus ar vabalų.

@ Statybų agentas
@ Statybų agentas

Mažiau šiukšlių

Ne paslaptis, kad terasinių lentų tarpeliuose kaupiasi nemažai dulkių, trupinių ir kitų kasdien iš lauko vėjo atpučiamų šiukšlių. Įstiklinę savo terasą, apsaugosite ją ir nuo pašalinio purvo. Tai reiškia, jog reikės skirti kur kas mažiau laiko terasos grindų šlavimui, siurbimui ir kitiems tvarkymosi „malonumams“.

Padidinsite būsto vertę

Ne paskutinėje vietoje ir tai, jog moderni ir stilinga terasa pridės jūsų namui papildomos vertės. Pasirinkę įstiklintą terasą, jūs turėsite dar vieną namų erdvę, o ne tik kiemo tęsinį. Šie papildomi kvadratiniai metrai patrauks potencialių pirkėjų akį, jeigu kada nuspręsite namą parduoti.

Net jeigu esate nusiteikę šiame būste praleisti visą gyvenimą, šiuolaikiška ir skoninga stiklo ir metalo konstrukcija padės jums išsiskirti iš minios savo kaimynystėje. Stiliaus jausmas uždės jūsų būstui netikėtą pliusą.

@ Statybų agentas
@ Statybų agentas

Svajojate apie terasą iš metalo ir stiklo konstrukcijos, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Jums padės UAB „Statybų agentas“ specialistai, kurie jūsų terasai sukurs tobulą įvaizdį. Įmonė savo paslaugas siūlo visoje Lietuvoje.

UAB „Statybų agentas“ kviečia namuose rinktis ne tik terasų stiklinimą, bet ir kitas stiklo bei metalo konstrukcijas, pavyzdžiui, patalpoms atskirti naudojamas „Old News York“ stiliaus pertvaras ar turėklus. Susisiekite jau šiandien!

Kontaktai:

Kęstutis Kučiauskas, UAB „Statybų agentas“

Tel. nr. +370-686-64060

El. paštas: kestutis.kuciauskas@gmail.com  

www.statybuagentas.lt

www.facebook.com/statybuagentas/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite