Angle down Atgal

Statybose Birminghame sunkiai sužalotas lietuvis

Socialiniuose tinkluose plinta pagalbos prašymas Birminghame gyvenančiai lietuvių šeimai. Šių metų sausio 7 d., statybose dirbęs lietuvis darbo vietoje buvo sunkiai sužeistas, o be pagrindinio maitintojo likusi šeima sulaukė dvigubo smūgio.

Statybvietėje stovėjęs didžiulis kranas atsitrenkė į apytikriai 12 metrų aukčio keltuvą ir jį apvertė kartu su dviem jame buvusiais darbininkais. Vienas jų – 48-erių lietuvis Edmundas Vispulskis, kito darbininko tapatybė šeimos prašymu nėra atskleidžiama. Abu vyrai – buvo kritinės būklės.

Atvykus greitajai pagalbai jie patvirtino, kad abu darbininkai labai sunkiai sužeisti ir juos išgabeno į intensyvios terapijos gydymo įstaigą, priklausančią The New Queen Elizabeth Hispital padaliniui.

Deja, kitas darbininkas dėl patirtų traumų neišgyveno ir netrukus ligoninėje mirė. Lietuvis vis dar kovoja dėl savo gyvybės. E. Vispulskis buvo skubiai operuojamas dar tą pačią dieną, kad būtų sustabdytas vidinis kraujavimas.

Dar kitą dieną lietuviui buvo operuojama koja, į ją įstatytos metalinės plokštelės, įsukti varžtai. Atlikta ir trečia operacija – lietuviui buvo sutraiškyti dubens kaulai. Jie taip pat sutvirtinti metalinėmis plokštelėmis.

Lietuvio žmona Tatjana Vispulskienė neslepia, kad be sutuoktinio atlygio pragyvens sunkiai, tačiau jai svarbiausia – išgelbėti vyro gyvybę.

Paramos platformoje „Go fund me“ paskelbta lietuvio istorija, prisegtos ir nuotraukos iš ligoninės. Neabejingų žmonių prašoma paaukoti bent šiek tiek pinigų, reikalingų vyro gydymui. Kai lietuvis atsigaus, jam bus reikalinga ilga ir nuolatinė reabilitacija.

Istoriją ir paramos duomenis galite pamatyti paspaudę čia.

Anglija Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite