Angle down Atgal

Stanislavas Stavickis-Stano: „Įdomu, ar Jurgis su Erika suprato, ką darė?“

Brolių Lavrinovičių ir Jurgio bei Ericos Didžiulių skandalas nesibaigia. Pirmadienį savo nuomonę apie visuomenėje kilusį ažiotažą išreiškė ir žinomas dainų autorius, atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano. 

„Taip lengvai reziumuojat paraėjusią savaitę bei Didžiulius su Lavrinovičiais.

Man atrodo, jei "heitas" ir neapykanta būtų eksporto preke, Lietuva praėjusią savaitę būtų prekybos lyderė.

Buvo tiek pykčio, kad nors krauk į cisternas ir eksportuok į Kolumbiją, tręšti kokos plantacijas.

Aš vis laukiau kuo skandalas baigsis. Į ką išsirutuliuos.

Išsirutuliavo į patyčiom apsiputojusias facebooko sienas ir baigėsi viešu tiek Didžiuliu , tiek Lavrinovičių linčiavimu.

Įdomu, ar Jurgis su Erika suprato, ką darė? Ar tiesiog išreiškė savo pilietinę poziciją?

Ar vis tik tai buvo sąmoningas visuomenės kurstymas ir neapykantos vienai iš visuomenės grupių skleidimas? O būtent - buvusiems kaliniams.

Tai, kad laisvės atėmino vietose bausmę atlikę žmonės yra diskriminuojami Lietuvoje - faktas. Taip kaip ir LGBT bendruomenės nariai. Ar kitataučiai. Ar moterys patyrusios prievartą.

Nesuprantu aš kaip Didžiuliai padės prievartos aukoms? Kaip pakeis visuomenės požiūri? Jie sako - tai reikia daryti kalbant.

Erika dar nuo 2013 metų kalba, kad prievartautojus reikia kastruoti. Savo tekstuose jie neslepia neapykantos ir skaldo visuomenę.

Manau, kad Didžiuliai iš principo nori ir siekia labai gerų dalykų, bet jau tas egocentriškumas ir tos priemonės...

Prievartos ir netolerantiškumo po jų pasisakymo padaugėjo kartais.

Žodžiu...

Nepavyko Erikos ir Jurgio išstojimas.

Labai norėčiau, kad Lavrinovičiai neužsiimtų kaltų medžiokle, bet panašu, kad kito kelio jau nebėra jiems.

Tai gal toks pasiūlymas?

Žinau, kad broliai labai rimtai finansiškai remia Rimanto Kaukėno vėžiu sergančius vaikus globojantį fondą ir niekada neatsisako padėti. Ir niekada tai reiškia, kad kas kartą kai į juos kreipiasi, padeda. Kalba apie tūkstančius eurų kasmet ir asmeninį dėmesį iš visų Lavrinovičių šeimos narių sergantiems vaikams.

O taip pat žinau, kad dabar jų šeimos, vaikai, artimieji išgyvena didžiulį stresą ir neviltį...

Galbūt vertėtų atliepti visuomenės užklausai ir prisidėti taip pat ir prie moterų patyrusių smurtą paramos? Pvz yra Motinos ir vaiko krizių centras.

Su neapykanta galima kariauti tik gerumu.

Jūsų jaunystės nusikaltimas kažkam paliko didžiulę, gilią žaizdą. Bet jūsų darbai gali išgydyti tūkstančius žaizdų“, – savo nuomonę socialiniuose tinkluose pareiškė žinomas atlikėjas.

Primename, kad neseniai tarp garsių krepšininkų Darjušo ir Kšištofo Lavrinovičių ir įmonės „Telia“ įvyko nemaloni situacija – bendrovės reklamoje nusifilmavę garsūs broliai papiktino žinomus dainininkus Jurgį ir Ericą Didžiulius. Atlikėjas J. Didžiulis teigė, kad atsisako telekomunikacijos bendrovės „Telia“ paslaugų, nes įmonė reklamuoja brolius, praeityje padariusius seksualinį nusikaltimą. Į tai reaguodama pati „Telia“ paskelbė stabdysianti šią reklamą. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite