Angle down Atgal

ŠRATC kolektyvo virtualiai išsaugoti medžiai atgijo Žemės dieną

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro kolektyvas vieningai įsitraukė ir aktyviai dalyvauja mobiliosios programėlės #walk15 iššūkyje, kuriame jau fiksuotas bendras kolektyvo žingsnių kiekis siekia per 3 000 000 nueitų žingsnių mėnesio laikotarpyje. Pradėję sodinti virtualius medžius su programėle, kolektyvas Pasaulinei Žemės dienai atėjus, pasodino ir tikrus medžius – eglutes, kurios ne tik papuoš Šiaulių mieste esančio vienintelio malūno teritoriją, bet mažins oro taršą.

Šiais metais Pasaulinei Žemės dienai paminėti Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras prisidėdamas prie medžių sodinimo svarbos, Šiaulių „Aušros“ muziejui padovanojo aštuonias eglutes, kurios ne tik pagyvins Žaliūkių malūno teritoriją, bet ir praturtins kalendorinių švenčių metu rengiamus edukacinius užsiėmimus. Prie eglučių sodinimo akcijos geranoriškai prisijungė Šiaulių Kultūros centro darbuotojai.

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras taip pat padėjo įgyvendinti Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių kultūros centro organizuojamą medelių sodinimo akciją, kurios metu net 58 švietimo įstaigoms padovanojo komposto medelių sodinimui.

Pasaulinė Žemės diena Lietuvoje įteisinta 1992 m., atkreipiant dėmesį į aplinkos apsaugos svarbą, skatinama kasdienis gamtos pažinimo siekis, oro taršos mažinimas.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite