Angle down Atgal

ŠRATC kviečia pasinaudoti proga ir įsigyti ekologiško komposto

Kas gali būti geriau už natūralumą? Tik tai, kas yra tikra ir kokybiška, kaip ekologiškas kompostas grąžinamas į žemę, be sintetinių trąšų, be plastikinių įpakavimų ir uždėtų antkainių.

Komposto kaina – tik 1 ct/kg

Kaina – tik 1 centas už kilogramą! Atvažiuokite, įsigykite kiek jums reikia. Kompostas atitinka visus keliamus kokybės reikalavimus (turimi tai patvirtinantys dokumentai). Tinka medelių, krūmų, gėlių sodinimui, žaliųjų zonų formavimui, dekoratyvinių vejų įrengimui ir pan.

Įspėjimas! – vadovaujantis sodinimo rekomendacijomis, nepamirškite, kad kompostas visada tam tikromis dalimis maišomas su žeme.

Didesniam komposto kiekiui įsigyti atvykite su transporto priemone

Kompostą įsigyti galite atvykę į Kairių žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę, Šiaulių g. 24, Bertužių k., Kairių sen., Šiaulių r. (šalia uždaryto Kairių sąvartyno). Aikštelės darbo laikas I–V 8.00–17.00 val. Atvykite bent valanda anksčiau iki darbo pabaigos, o esant galimybei atvykti tik šeštadienį, susitarkite iš anksto su aikštelės darbuotoju, pasiskambinę mob. Nr. 8 674 82633. Transportavimo paslaugos neteikiamos.

Norite nemokamai?! Pristatykite į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles neišardytas elektros ir elektroninės įrangos atliekas ir už 1 kg atsiimsite nemokamai net 5 kg komposto. Kompostas mainomas ir už atvežtas žaliąsias atliekas į žaliųjų atliekų kompostavimo aikšteles, kur 3 kg žaliųjų atliekų prilygsta mainais gaunamo 1 kg komposto. Kompostas išduodamas Bertužių k., Šiaulių g. 24, Šiaulių rajonas (šalia uždaryto Kairių sąvartyno).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite