Angle down Atgal

Sprukusį kontrabandos gabentoją pasieniečiai stabdė šūviais

Magistralėje Vilnius–Panevėžys pasieniečiai įspėjamaisiais šūviais stabdė jiems nepaklususį kontrabandą gabenusį Pasvalio gyventoją. Įtariama, kad jis lydėjo irgi kontrabandos krovinį vežusį Panevėžio rajono gyventoją. Iš viso pasieniečiams į rankas pateko 7 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai Panevėžio rajone, magistraliniame kelyje Vilnius–Panevėžys, sustabdė Panevėžio kryptimi važiavusį automobilį „Škoda Octavia“. Kitam asmeniui priklausantį automobilį vairavo 43-ejų Panevėžio rajono gyventojas.

VSAT pareigūnai sustabdyto automobilio bagažinėje aptiko 4 tūkst. pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Tęsdami operaciją pasieniečiai po 15 min. tame pačiame kelyje, tik apie 10 kilometrų arčiau Panevėžio, stabdė automobilį „Volvo S70“. Įtariama, kad jo vairuotojas lydėjo prieš tai sustabdytą „Škoda Octavia“.

„Volvo S70“ vairavęs vyras sustojo, tačiau staiga visu greičiu pradėjo važiuoti atbulas. Manoma, kad vairuotojas taip tikėjosi privažiuoti kokį nors nusukimą nuo magistralės ir juo sprukti nuo pasieniečių. Laimė, tuo metu Panevėžio kryptimi važiuojančių automobilių šioje vietoje nebuvo. Stabdydamas atgal važiavusį „Volvo S70“ vienas pasienietis iš tarnybinio pistoleto iššovė du įspėjamuosius šūvius į orą. Tai bėglį išgąsdino, ir jis sustojo. Paaiškėjo, kad „Volvo S70“ vairavo 38-erių Pasvalio rajono gyventojas. Automobilis irgi priklauso kitam asmeniui.

„Volvo S70“ bagažinėje pasieniečiai aptiko 3 tūkst. pakelių cigarečių. Rūkalai buvo paženklinti baltarusiško akcizo mokesčio ženklais.

VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Kontrabandos gabentojams gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų. Abu sulaikytieji uždaryti į areštinę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite