Angle down Atgal

Sporto klubams kyla iššūkių dėl abonementų pratęsimo, naujų klientų svarstoma pritraukti akcijomis

Į sporto klubus grįžo tik kiek daugiau nei pusė iki karantino sportavusių žmonių, sako Sveikatingumo klubų asociacijos prezidentas Aurimas Mačiukas. Jo teigimu, atnaujinus veiklą kyla iššūkių dėl abonementų pratęsimo, o naujus klientus svarstoma pritraukti įvairiomis akcijomis.

„Tendencija tokia – šiuo metu jau vasaros sezonas. Tie, kurie turėjo abonementus, ne visi sugrįžo, galbūt apie 60 proc. sporto klubų lankytojų. Dėl atsigavimo – viskas priklausys nuo epidemiologinės situacijos. Jeigu bus kalbos apie antrą bangą, kad ir kaimyninėse šalyse, nebūtinai Lietuvoje, tikrai nebus masiško grįžimo. Visgi žmonės įsibaiminę, ekonomiškai dalis prasčiau laikosi, tad visišką atsigavimą realiai kitų metų rudenį planuojame“, – sakė A. Mačiukas.

Kaip anksčiau skelbė Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT), ji pastaruoju metu sulaukianti vartotojų skundų dėl savavališkai sporto klubų pratęsiamų paslaugų teikimo sutarčių, kurios karantino apribojimų metu buvo laikinai sustabdytos. Pasak A. Mačiuko, dėl abonementų pratęsimo šiuo metu kyla nesklandumų.

„Tie, kurie turėjo ilgalaikius abonementus, tas laikotarpis, kai buvo uždaryti klubai dėl karantino, automatiškai prasitęsia, bet iškilo klausimų dėl laiko, terminų. Pavyzdžiui, žmogus turėjo metinį abonementą, pusė metų praėjo, tuomet 2 mėnesiai karantinas, pagal sutartį, kaip ir pusė metų likę. Visgi dalis klientų pradėjo ginčyti tai, kad jie buvo nusiteikę sportuoti iki rugsėjo, o dabar turi iki lapkričio. Iš Vartotojų teisių (VVTAT – ELTA) ėjo vieni įsakymai, dabar – kiti, žadama ir individualiai tikrinti. Yra toks teisinis klausimas ir jis dar sprendžiamas, nes dar nėra buvę tokios situacijos iki šiol“, – Eltai teigė A. Mačiukas.

Sveikatingumo klubų asociacijos prezidentas tikino, kad sporto klubai kainų kelti neplanuoja, priešingai – galimos įvairios nuolaidos ir akcijos naujų klientų pritraukimui.

„Kainų kėlimo tikrai nebus, nes ir srautai sumažėjo, vasaros sezonas, tokios nuotaikos žmonių... Kainų kėlimas reikštų tik sportuojančiųjų sumažėjimą. Ar bazinės kainos bus mažinamos, nemanau, bet įvairios nuolaidos, akcijos galimos tam, kad prisišauktume naujų klientų. Jos tikrai galimos“, – teigė jis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite