Angle down Atgal

Spindinti dušo kabina be vargo ir šveitimo: prireiks tik 2 komponentų

Vonios kambario valymas dažnam iš mūsų yra vienas nemaloniausių namų ruošos darbų, ypač kai kalbame apie muilo ir kalkių nuosėdas ant dušo kabinos sienelių ar vonios užuolaidų.

Dušo kabinos šveitimas ne tik erzina, bet ir vargina. Kad ir kokius valiklius naudotumėte, kad ir kiek blizgintumėte, dažniausiai vis tiek lieka nuosėdų likučių, paviršius nespindi. Ką jau kalbėti apie sunkiai prieinamas vietas: dušo durų rankenėles, vietas aplink dušo galvutės laikiklį.

Nenuostabu, kad dažnai šį nemalonų darbą atidėliojame iki paskutinės minutės. Tačiau yra itin paprastas ir pigus būdas be jokio vargo džiaugtis nepriekaištingai švariu bei tviskančiu dušu. Tam tereikia paprasčiausios indaplovės tabletės.

Šį neįtikėtinai veiksmingą valymo būdą sugalvojo viena mama ir namų šeimininkė, gyvenanti Australijoje. Jums tereikia baltos taip vadinamos „stebuklingos kempinės“ („Magic Eraser“) ir indaplovės tabletės.

Išmatuokite tabletės dydį ir ištuštinkite kempinės dalį taip, kad tabletė tilptų į kempinę. Sudrėkinkite modifikuotą valymo kempinę ir patrinkite ją ant stiklinės dušo kabinos ar dušo užuolaidos. Nuplaukite šiltu vandeniu ir... turite spindintį vonios kambarį!

Prieš pradedant valyti, rekomenduojama mūvėti pirštines, kad apsaugotumėte rankas. Indaplovės tabletė yra galingesnė, nei manote.

Kūrybinga mama pasidalijo šiuo atradimu „Facebook“ grupėje, skirtoje Australijos mamoms ir daugelis išbandžiusių negalėjo patikėti, kaip lengvai susidorojo su vonios nešvarumais. Viena mama net išbandė šį metodą orkaitės durelėms ir buvo maloniai nustebusi matydama, kaip lengvai jos nusivalė.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite