Angle down Atgal

Specialistas pataria: kaip išsirinkti saugias ir patikimas išorės duris?

Artėjant atostogų sezonui, daugelis susimąstome, kaip užtikrinti, kad namai liktų saugūs, kol mūsų nebus. Pasirinkę patikimas ir tvirtas išorės duris galėsite būti ramūs – tai garantuos ne tik namų saugumą, bet ir šilumą bei garso izoliaciją. Tad į ką atkreipti dėmesį renkantis išorės duris? Kokios durys patvariausios ir saugiausios?

UAB „Bentada“ vadovas Faustas Prakapavičius sako, kad renkantis išorės duris taupyti nereikėtų, ypač jei kalbama apie naują namą. „Tikrai rekomenduoju nepagailėti pinigų ir įsigyti patikimas, stilingas išorės duris. Tai ne tik pirkinys, tai – investicija į namo veidą, išorę“, – sakė įmonės vadovas.

Durys – pagal kiekvieno lūkesčius

UAB „Bentada“ vadovo teigimu, išorės durų pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo paties kliento norų ir lūkesčių. Vienokias duris rekomenduojama rinktis gyvenant name, kitokias – bute. O gal klientas ieško išorės durų sodo nameliui? „Viskas priklauso nuo kliento pageidavimų ir finansinių galimybių. Žmonėms, kurie ieško išorės durų sodo nameliui visada patariu neišlaidauti – svarbiausia, kad durys būtų atsparios oro sąlygoms. Tokių durų kaina svyruoja nuo 200 eurų“, – sakė UAB „Bentada“ vadovas.

 

 

@Bentada
@Bentada

Name – svarbiausia šiluma

Jeigu ieškote patikimų namo durų, visų pirma, turėtumėte įvertinti atsparumą besikeičiančioms oro sąlygoms ir šilumos pralaidumo kriterijų. Gyvenant nuosavame name šiluma išlieka svarbiausiu durų pasirinkimą lemiančiu svertu.

„Renkantis namo duris, svarbu įvertinti šilumos pralaidumą. Jeigu žmogus ieško šiltų durų, tai rekomenduoju jas rinktis su medine stakta, nes medinė stakta, skirtingai nei metalas, neperšąla. Metalas bet kuriuo atveju yra šalčio tiltas. Jeigu norite ilgaamžių, šiltų durų – medinė stakta puikiai tinka. Galima rinktis ir varčios užpildą. Putų poliuretano ar putų polistireno užpildas nesukrenta, o tokios durys pasižymi aukšta šilumine varža. Tiesa, jos kainuoja brangiau. Kaina gali svyruoti nuo 800 eurų, bet kokybę ir patvarumą užtikriname“, – sakė specialistas.

Žinoma, labai svarbus ir nuosavo namo saugumas, bet vien durys to užtikrinti negali. „Kažin ar verta investuoti į labai brangias durų spynas, jeigu vagis į namus bet kada gali patekti tiesiog pro langą. Lauko durys turi būti ilgaamžės, šiltos ir gerai pagamintos. Tai svarbiausia“, – teigė UAB „Bentada“ vadovas.

@Bentada
@Bentada

Bute populiariausios šarvuotos durys

Renkantis išorės duris butui, pagrindinis kriterijus turėtų būti saugumo užtikrinimas. Šiuo atveju specialistai rekomenduoja šarvuotas duris. „Kadangi montuojamos vienos durys, jos turi būti tvirtos ir patikimos. Tam labiausiai tinka šarvuotos durys, turinčios dvi spynas. Specialių apsaugų dėka šių durų iškelti nepavyks, tad namų šeimininkas galės jaustis saugiai“, – sakė UAB „Bentada“ vadovas.

Gyvenant daugiabutyje labai svarbi ir gera garso izoliacija. Kokybiškos durys garso nepraleidžia, kai kurios jų sulaiko net 42 decibelus. Tad jeigu vargina iš laiptinės sklindantis triukšmas, vertėtų pagalvoti apie galimybę pasikeisti duris. „Kokybiškos šarvuotos durys jus ne tik apsaugos nuo nereikalingų pašalinių garsų, bet bus tvirtos ir patvarios. Patariu rinktis sunkesnes buto duris, jos nebarška, yra stabilios. Svarbu atkreipti dėmesį ir į varstymo būdą. Kokybiškos durys užsidarys tyliai, be nereikalingo bildesio. Ypač tai aktualu šeimoms, auginančioms vaikus. Būsite ramūs, kad jų neprižadinsite“, – patarimais dalijosi specialistas.

Nuo klasikos iki moderno

Žinoma, reikėtų nepamiršti ir durų išvaizdos. UAB „Bentada“ vadovo teigimu, išorės durų pasirinkimas gana platus, galima rinktis įvairių modelių, skirtingų gamintojų variantus. „Pasirinkimas – nuo klasikos iki moderno. Namo duris galima rinktis ir su stiklu, ir be jo. Taip užtikrinsite, kad patalpoje būtų šviesu. Bet reikia turėti omenyje, kad durys be stiklo yra pigesnės, be to ir šiltesnės varžos atžvilgiu“, – sakė F. Prakapavičius.

Jis taip pat pabrėžė, kad pasitaiko visokių situacijų, kartais žmonėms durų prireikia čia ir dabar. „Jeigu durų anga daugiau ar mažiau standartinė, visada rasime ką tokiam klientui pasiūlyti. Kai kuriuos modelius turime vietoje, todėl esant poreikiui galime padėti“, – teigė UAB „Bentada“ vadovas.

Kontaktai:

Faustas Prakapavičius, UAB „Bentada“

Tel. nr. +370-655-17685

El. paštas: vipdurys@gmail.com

https://www.facebook.com/bentada.lt/

 

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite