Angle down Atgal

Spalio 19-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio devynioliktoji, pirmadienis – 293-ioji metų diena (pirmoji 43-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 73 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Frida, Fridas, Geisvilas, Izaokas, Kantrimė, Kleopa, Kleopas, Kleopatra, aura, Valys, Valmantas, Valmantė;

rytoj: Adelina, Gedardas, Gedardė, Gedas, Gedautas, Gedautė, Gedutė, Gedutis, Gelmina, Gelminas, Gelvarda, Gelvardas, Irena, Saulena, Saulenė, Saulenis, Saulė, Saulius;

poryt: Gilanda, Hilaras, Hilarija, Raitvilas, Raitvilė, Uršė, Uršulė, Uršulina, Vilma.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.55, leidžiasi 18.12. Dienos ilgumas – 10.17.

Šiandien – trečioji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Grožis – tai atviras rekomendacinis laiškas, iš anksto užkariaujantis širdį“ (A. Šopenhaueris).

***************

Astrologinė prognozė spalio 19-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Regis, padaugės reikalų su žiniasklaidos, švietimo ir kultūros darbuotojais arba teisininkais. Stenkitės taikiai spręsti konfliktus su dalykiniais partneriais, artimaisiais.

JAUTIS. Numatomos pajamos iš atlikto darbo, nuomos ar kt. Regis, pozityviai bus kalbama apie darbinį užsakymą, sutarties tęsimą, įsidarbinimą ar pan. Galite ieškoti tokių pramogų, kurios kitiems atrodo keistos. Nepraraskite saiko.

DVYNIAI. Šiandien būsite linkę aiškintis santykius su konkurentais, mylimaisiais. Turėtumėte sėkmingai pasinaudoti savo įtaka bei patrauklumu. Regis, sukelsite nerimo slaptiems savo priešams.

VĖŽYS. Palanku ieškoti naujų dalykinių, verslo galimybių. Daugiau reikšmės teikite savo įvaizdžiui, išoriniam grožiui, higienai, nes šiandien nuo to daug kas priklausys. Nepatingėkite paruošti malonaus siurprizo artimam žmogui.

LIŪTAS. Šiandien imkitės darbų, kuriems reikia kūrybiškumo, išradingumo arba išskirtinių žinių. Geras metas kolektyvinei veiklai, konsultacijoms su specialistais. Nenuviltų ir romantiškas pasimatymas, pramoginis renginys.

MERGELĖ. Šiandien stengsitės kuo daugiau nuveikti savo namų jaukumo bei šeimos labui. Galite susitikti su žmogumi, nusiteikusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį arba padovanoti romantišką vakarą.

SVARSTYKLĖS. Gera diena reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Šiandien sužinosite svarbių dalykų bei rasite tinkamą būdą susikaupusioms problemoms spręsti.

SKORPIONAS. Rūpės komforto ir uždarbio klausimai. Būkite atidesni, jei teks derėtis, imti ar teikti paskolą. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu teisingai sutvarkyti formalumus, kad vėliau nekiltų problemų. Įmanomas nepamirštamas meilės nuotykis.

ŠAULYS. Tai turėtų būti svarbi diena, nes išryškės jūsų geriausios savybės. Jūsų nesupras ir netoleruos tik tie, kurie tyčia nenorės suprasti ir būti draugiški. Kiti noriai dalinsis mintimis, bendradarbiaus, negailės komplimentų.

OŽIARAGIS. Šiandien jums labiausiai norėsis atsipalaidavimo, tačiau rūpės ir darbo rūpesčiai, ir globalinės problemos. Tikėtinas senų gerbėjų ir naujų pažįstamų dėmesys.

VANDENIS. Šiandien tikėtini intriguojami pasiūlymai, įvairios naujienos. Visgi būkite labai atidūs reikaluose, susijusiuose su bendrais bei svetimais pinigais, dokumentais, sandoriais.

ŽUVYS. Nors negalėsite atsikratyti įkyrių minčių apie darbą, dalykines ambicijas bei problemas, tačiau turėtumėte pastebėti, kad aplinkiniai elgiasi geranoriškiau, daugiau šmaikštauja, flirtuoja.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite