Angle down Atgal

Spalio 12-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio 12-oji – Ispanų kalbos diena.

Tarptautine ispanų kalbos diena spalio12-ąją paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija (JTO). Ispanų kalba – viena iš šešių JTO oficialių kalbų.

Spalio dvyliktoji, antradienis – 285-oji metų diena (antroji 41-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 80 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Deimantė, Ganta, Gantas, Gantė, Radolfas, Radulfas, Ralfas, Rudolfa, Rudolfas, Salvina, Salvinas, Serafina, Serafinas, Serapina, Serapinas, Vilfreda;

rytoj: Edas, Edgaras, Edgardas, Edis, Eduarda, Eduardas, Eduardė, Edvardas, Mintara, Mintaras, Mintarė, Mintas, Mintė, Nortautas, Nortautė;

poryt: Bugailas, Bugailė, Bugvilas, Burgailas, Burgailė, Kalikstas, Kalikstė, Kalistas, Kalistė, Mindaugas, Rimvydė, Vincentas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.39, leidžiasi 18.31. Dienos ilgumas – 10.52.

Šiandien – paskutinė Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Akys nemato, jei širdis joms liepia apakti“ (Seneka).

**************

Astrologinė prognozė spalio 12-ai, antradieniui

AVINAS. Neturėsite progos atsipūsti nuo darbų. Padidės konkurencija ir aplinkinių reiklumas, kuris gali netgi žeisti. Tačiau jei sugebėsite profesionaliai dirbti ir tinkamai bendrauti, tai nutiesite sau sėkmės takelį.

JAUTIS. Šiandien galvosite apie perspektyvas, ateities planus. Tuo pačiu ir kasdieninių pareigų našta neatrodys sunki, noriai imsitės įvairių darbų, reikalų. Palanku parodyti naujų iniciatyvų, jeigu žinote, ko norite.

DVYNIAI. Finansinių ir seksualinių nesklandumų galite išvengti, jeigu patys jų neprovokuosite. Harmonijos nesitikėkite, jei pagundos visgi svarbesnės už ramybę ir stabilumą. Laiku atlikite būtinas verslo, finansines operacijas.

VĖŽYS. Nors diena atrodys sėkminga, būkite atsargūs kalbėdami – kai kurie jūsų pasisakymai gali atnešti netikėtų pasekmių. Tvarkydami kažkokius reikalus, veldamiesi į santykius, galite rimtai įsipareigoti.

LIŪTAS. Darbo krūvis nemažėja ir tai kelia įtampą. Kaip atgaivos po sunkių darbų galite trokšti meilės ir romantikos. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai, sportui.

MERGELĖ. Šiandien nusimato bendri reikalai su žmonėmis, kurie jums daug reiškia arba reiškė. Sustiprės jūsų jausmingumas. Būsite linkę pasiduoti meilės pagundoms, nors jausite, kad tai gali nemažai kainuoti.

SVARSTYKLĖS. Niekur nedings problemos, susijusios su pinigais, buitimi, artimais santykiais, tačiau stiprės suvokimas, kaip jas išspręsti. Gali atsirasti proga papildomai užsidirbti arba susidoroti su tam tikra šeimos narių inercija.

SKORPIONAS. Ši diena panardins jus į svetimus rūpesčius. Daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Nepamirškite ir savęs. Įsiklausykite į vidinį balsą ir susivokite, ko jums patiems reikia. Stenkitės suprantamai pasiaiškinti kitiems dėl savo pasirinkimo.

ŠAULYS. Šiandien jums seksis papildomai užsidirbti arba kažką įsigyti palankiomis sąlygomis. Jei tai aktualu, tai nevenkite susitvarkyti nuosavybės dokumentų, pasirašyti komercinių, tiekimo, nuomos sutarčių.

OŽIARAGIS. Būsite veiklūs, originalūs, tačiau galbūt susidursite su keistomis nuostatomis ir reikalavimais. Šioje situacijoje galite pasiekti daugiau, nei manote. Tereikia deramos pagarbos pašnekovams.

VANDENIS. Šiandien pirmiausia pasirūpinkite savo ir kitų saugumu bei sveikata, nepervarkite. Neapsikraukite svetimomis problemomis, ypač jei jums ir patiems nesaldu. Jeigu aktualu, nevenkite kreiptis į sveikatos, socialines, labdaros institucijas.

ŽUVYS. Šiandien tikėtini pokalbiai su senais ir naujais pažįstamais. Gali būti, kad dėl kažko svarbaus tarsitės, numatysite bendrą planą. Be to, galite išgirsti neblogų pasiūlymų iš draugų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite