Angle down Atgal

Sostinėje siautėjo neadekvatus vyriškis: apsiginklavęs replėmis grasino moterims

Ketvirtadienio vakarą pačiame sostinės centre įvyko nemalonus incidentas. Šalia Vinco Kudirkos aikštės muzikavusius  grupės  „4Strings“ narius užpuolė neadekvatus ir agresyviai nusiteikęs vyras.

Išpuolio sukrėsta „4Strings“  kolektyvo narė Ieva Makauskaitė nemalonia istorija pasidalino socialiniuose tinkluose. Moteris pasakoja, kad vyriškis rankose laikė reples ir ėmė prie jų kabinėtis, klausė, ar ji ir jos kolegė prieš homoseksualus ar už juos. Tiesa, vyro klausimai buvo „pagražinti“ necenzūrine leksika.

„Vienos pertraukėlės metu priėjo šis treninguotas vyras ir paklausė „Jūs už p***rus ar prieš?“, mes jam nieko neatsakėme, tačiau jam dar kartą paklausus „Atsakykit ar jūs už p***rus, ar prieš, nes aš turiu reples“, ir parodžius, kad rankoje laiko dideles senas metalines reples, kurias paėmė į kumštį lyg būtų pasiruošęs trenkti, pajutome, jog vyriškis atrodo įtartinai ir kelia pavojų. Man pradėjus trauktis, kolegė šūktelėjo „Filmuok!“. Pradėjus daryti įrašą, vyriškis užsidėjo gobtuvą ir kaukę, kad nesimatytų veido ir pradėjo eiti artyn. Mes, žinoma traukėmės, o pilietis vijosi, agresyviai kartodamas tą patį klausimą, kolegei grasino replėmis“, – apie išpuolį pasakoja I. Makauskaitė.

Moteris išgelbėjo pro šalį ėję du vaikinai, kurie su užpuoliku apsižodžiavo, bet galiausiai jį nuvijo. Sukrėstos grupės narės suskubo kviesti policiją, tačiau čia sulaukė akibrokšto: pareigūnai neatvyko, mat gavo kitą iškvietimą.

„Paskambinus policijai, pranešėme apie įtartiną asmenį Gedimino prospekte, kuris elgiasi agresyviai, tačiau po 20min. laukimo pareigūnai perskambino ir pranešė, jog neatvyks, nes gavo kitą iškvietimą. Užregistravo atvejį ir pasiūlė parašyti pareiškimą.

Svarstėme, ką toliau daryti tokioje situacijoje? Ar mūsų pareiškimas ką nors gali pakeisti, kadangi fiziškai nenukentėjome?“  – klausia I. Makauskaitė.

Moteris teigė po šio išpuolio pasijutusi labai nesaugiai, socialiniuose tinkluose ji pasidalino ir užfiksuotais užpuolimo kadrais, ragindama saugotis šio asmens.

Tiesa, policija vis dėlto sureagavo į incidentą. Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis pranešė, kad asmuo nustatytas, jam bus surašytas protokolas už viešosios tvarkos pažeidimą.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite