Angle down Atgal

Sostinėje evakuotas „Akropolis“: pranešta apie sprogmenis

Sekmadienį sulaukus informacijos apie galimai paslėptus sprogmenis Vilniaus „Akropolyje“, vykdant policijos nurodymus, nedelsiant buvo evakuotas visas prekybos ir pramogų centras. Policijos pareigūnams nuodugniai ir atidžiai apžiūrėjus rastą įtartiną krepšį, paaiškėjo, kad krepšyje – sprogmenų nerasta, o pranešimas – melagingas.

Skambučio dėl įtartino radinio „Akropolyje“ numeriu 112 Bendrajame pagalbos centre sulaukta 11.32 val. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado įtartiną krepšį, prekybos centre ir jo prieigose įvestas planas „Skydas“.

Po vidurdienio į įvykio vietą atvyko antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai.

Komentarą apie situaciją pateikė „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas. „Šiandien gavome policijos tarnybos pranešimą apie galimai paliktus sprogmenis Vilniaus „Akropolyje”. Policijos pareigūnai nuodugniai ir atidžiai apžiūrėję prekybos ir pramogų centrą bei jo prieigas aptiko įtartiną krepšį „Akropolio“ viduje. Vykdome visus policijos nurodymus - prekybos centras, įskaitant visas parduotuves, darbuotojus ir lankytojus – evakuotas.

Pirkėjų ir darbuotojų saugumas yra mūsų svarbiausias prioritetas. Kilus potencialioms išorinėms grėsmėms, visuomet aktyviai bendradarbiaujame su policijos ir kitų teisėsaugos institucijų pareigūnais, įgyvendindami institucijų sprendimus bei rekomendacijas, reikalingas „Akropolio“ darbuotojų bei klientų saugumui užtikrinti. Taip elgiamės ir šiuo atveju – vykdome visus nurodymus“, - pranešė D. Mertinas.

Po atsakingų institucijų patvirtinimų, kad Vilniaus „Akropolis“ yra saugus, po pusvalandžio trukusios evakuacijos prekybos centras atnaujino darbą – toliau įprastai dirba visos parduotuvės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite