Angle down Atgal

Socialiniuose tinkluose išplito anytos taisyklės marčiai: šokiravo net ir visko mačiusius

Kai kada anyta tikrai būna velnio pramanyta. Internete per pastarąsias kelias dienas žaibiškai išplito vienos jaunos moters istorija. Ji atsidūrė tikrai nepavydėtinoje padėtyje, kai netikėtai rado savo vaikino mamos taisykles bet kuriai merginai, kuri su juo draugaus.

Mergina vardu Emma, kuri „TikTok“ platformoje yra pasivadinusi @hotgirlsareswifties, neseniai paviešino sąrašą taisyklių, kuriomis jos vaikino mama pasidalijo „Instagram“ socialiniame tinkle. Šios taisyklės esą galioja bet kam, kas „susitikinėja su mano sūnumi“.

Sąrašas prasideda nuo šios taisyklės: „Jis nėra tavo bankomatas“. Toliau rašoma: „Jeigu pasirodysi mano namuose atrodydama kaip striptizo šokėja, aš padarysiu viską, kad tu dingtum.“

@ TikTok
@ TikTok

„Jeigu pamatysiu jo telefone žinučių su sekso turiniu, aš padarysiu viską, kad tu dingtum“ – toliau rašo būsima anyta, leisdama suprasti, jog ji reguliariai tikrina savo sūnaus mobilųjį telefoną.

Taisyklės darosi dar griežtesnės: „Suprask, kad jeigu tu man nepatiksi, aš padarysiu viską, kad tu dingtum“, o kita skelbia – „jis yra mamos sūnelis, ir jeigu tu neturi žiedo ant piršto, man tavo nuomonė šiuo klausimu nerūpi“.

Aštunta taisyklė skelbia, kad jis yra „džentelmenas“ ir jo mergina turi elgtis kaip „dama“.

Na, o labiausiai šiurpą kelianti taisyklė yra tokia: „Aš žinau, kaip nepakliūti į kalėjimą“.

Nenuostabu, jog internautai vienas po kito merginai siūlo iškart palikti savo vaikiną, nes ateityje viskas tik blogės.

„Gal ją seksualiai traukia jos sūnus?“ – retoriškai klausia viena Emmos sekėja. Kita internautė parašė: „Man už ją gėda. Kaip gaila, kad su tuo susidūrei.“

O ką manote jūs?

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite