Angle down Atgal

„SmartMaster“ telefonų taisyklos Kaune

Jau seniai telefonas yra nebe prabangos dalykas, o būtinybė. Per pastarąjį dešimtmetį telefonas tapo ne tik ryšio priemone, bet ir darbo įrankiu, leidžiančiu sumokėti ir gauti pinigus, užsisakyti reikiamus produktus ir paslaugas, administruoti savo verslą, o po darbo – atsipalaiduoti. Todėl sugedus telefonui norime jį pataisyti kuo greičiau.

Ieškantiems telefonų taisyklos Kaune – pristatome „SmartMaster“ ekspertus. Telefoną galėsite palikti remontui ir pasiimti jums patogioje vietoje. Kaune įsikūrę net 6 „SmarMaster“ salonai, kurie dirba ir po įprastinių darbo valandų, tai yra iki 19 ar net 21 valandos. Ypač patogi ir daugelio klientų pamėgta remonto vieta yra įsikūrusi prekybos centre „Akropolis“.

SmartMaster“ darbuotojai telefonus taiso nuolat, todėl jiems nebaisus nei susikilęs aparato korpusas, nei po nelaimingo kryčio išbyrėti baigiantis telefono ekranas. Telefonų taisyklos Kaune specialistai jūsų įrenginį sutaisys labai greitai – per 2–3 darbo dienas. Taisomi yra visų populiariausių gamintojų įrenginiai: „Apple“, „Huawei“, „Samsung“, „LG“, Sony“ ir kt.

Svarbu paminėti ir tai, kad „SmartMaster“ – daugiau nei tik taisykla. Specialistai jus ne tik pakonsultuos remonto klausimais, įvertins preliminarią remonto kainą, bet ir, esant poreikiui, galės pasirūpinti jūsų duomenų, tokių kaip adresatai, nuotraukos, vaizdo įrašai, išsaugojimu ar perkėlimu į kitą laikmeną, pavyzdžiui, jūsų atmintuką. Taip pat savo telefono remonto eigą galėsite sekti internete įvedę užsakymo numerį. Nesvarbu, ar norite pašalinti tik mažą įbrėžimą, ar pakeisti visą korpusą – „SmartMaster“ telefonų taisyklos Kaune laukia jūsų!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite