Angle down Atgal

Smarkus vėjas sutrikė elektros tiekimą, laužė medžių šakas

Pastarąją parą šalyje siautęs smarkus vėjas pridarė rūpesčių gyventojams – ugniagesiai gelbėtojai gavo beveik 90 iškvietimų šalinti stipraus vėjo išverstus medžius ar nulaužytas šakas. Daugiausia iškvietimų – Šiaulių, Kauno ir Vilniaus apskrityse, pranešė LRT Radijas.

Apie nukentėjusius žmones nepranešta.

Pranešimų apie elektros linijų gedimus gavo ir bendrovė ESO. Buvo šalinami šeštadienio naktį virtusių medžių, nutrauktų laidų arba sulaužytų elektros atramų padariniai. Tai, kas buvo šeštadienio vakare padaryta, jau yra sutvarkyta, LRT Radijui sakė ESO atstovas Tomas Kavaliauskas. Tačiau, pasak jo, sekmadienį vėjas vėl įsismarkauja ir, manoma, kad labiausiai jis turėtų siausti šiaurės Lietuvoje. Jau nuo sekmadienio ryto fiksuojami gedimai, jų pasipylė ne vienas, įvairiais momentais būna apie tūkstantį ar du tūkstančius ESO klientų, kurie neturi elektros energijos, sakė T. Kavaliauskas.

Siautęs smarkus vėjas bėdų pridarė ir kaimyninėje Lenkijoje. Čia, kaip praneša portalas tvn24.pl, irgi lūžo šakos ir virto medžiai. Palenkės vaivadijoje, Stžeševo kaime, stiprus vėjo gūsis išvertė mūrinę daugiabučio namo sieną. Iš namo buvo evakuota 13 žmonių – dešimt suaugusių ir trys vaikai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite