skystasis auksas, aliejus, alyvuogių aliejus,
Angle down Atgal

„Skystasis auksas“ – Jūsų virtuvėje

- Ypač tyras alyvuogių aliejus yra „skystasis auksas“, kuris garsėja savo nauda žmogaus sveikatai, saugo nuo širdies, kraujagyslių ir kitų ligų, nes yra natūralus antioksidantas, gausus vitaminų ir mineralų,  - teigia jau ketverius metus ypač tyrą alyvuogių aliejų su saugoma kilmės nuoroda "Kolymvari, Chanija, Kreta“ į Lietuvą pristatanti MB „SORELA“ įmonės vadovė Ieva Matuzienė.

- Nuvykus aplankyti dukros susipažinau su vietiniais žmonėmis, kurių namuose ir buvo paneigti visi apie alyvuogių aliejų girdėti mitai (kad alyvuogių aliejus kartus, neįprasto skonio, kad netinka kepti, kad naudoti tik šlakelį (nes sveika), - juokiasi Ieva, - Jau kitą viešnagės dieną pačiu puikiausiu pusryčių patiekalu tapo šviežutėlis laisvėje besiganančių - „laimingų“ - avių-ožkų pieno sūris FETA, pomidorai ir marinuotos alyvuogės, gausiai apipilti kvapniu, sodriai žalios spalvos alyvuogių aliejumi, o jogurtas pagardintas išskirtinio skonio džemais – tobulu desertu gausių pusryčių pabaigai. Troškiniai, pyragai ir kiti tradiciniai Kretos patiekalai gaminami naudojant tik alyvuogių aliejų. Paklausiau vienos puikios šeimininkės Kretoje – ar kepant naudojate alyvuogių aliejų? – pamačiau klausiantį žvilgsnį ir nuostabą: „O kokį gi dar galėtumėm naudoti?“. Įrodyta, kad ypač tyras alyvuogių aliejus idealiai tinka ir kepti. Dėl sudėties savybių, jis gali atlaikyti aukštą temperatūrą - iki 220°C - skirtingai nei kiti riebalai ir aliejai (saulėgrąžų aliejus (170°C), kukurūzų aliejus (160°C), margarinas (150°C), sviestas (110°C)).

- Yra įrodymų, kad alyvuogės Kretoje buvo auginamos jau 2500 metų prieš mūsų erą, ankstyvaisiais Mino laikais, o amforos rastos Kretoje datuojamos net 3500 m.pr.m.e., todėl drąsiai galiu teigti, kad Kretos alyvuogių aliejus yra vienas geriausių pasaulyje.

- Pastebėjau, kad žmonės vis dažniau ieško išskirtinių maisto produktų ne tik savo virtuvei, bet ir dovanoti artimiesiems, todėl ilgai ir kruopščiai ieškojau ypač geros kokybės gamintojų Kretoje, kad galėčiau pasiūlyti kuo įvairesnių Kretos produktų savo klientams visoje Lietuvoje.

MB „SORELA“

+370 682 54808

www.kretosdovanos.lt

info.kretosdovanos@gmail.com

Facebook: Alyvuogių aliejus iš Kretos           

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite