Angle down Atgal

Skuode aplinkosaugininkai gelbėjo į bėdą patekusį stirniuką

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai pirmadienį pasidalino vaizdais iš neįprastos gelbėjimo operacijos. Pagalbos prireikė mažam stirniukui, įstrigusiam privataus gyvenamojo namų tujų gyvatvorėje.

Kaip skelbia aplinkosaugininkai, kartais laukinius gyvūnus gali sustabdyti ne tik medžiotojų šūvis, bet ir dvi vešlios tujos.

Šiandien Kretingos aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavę pranešimą, kad Skuodo mieste, Šatrijos gatvėje esančių privačių namų valdoje tarp tujų yra įstrigęs stirniukas, nedelsiant nuvyko į vietą.

„Atvykus pranešimas pasitvirtino. Tarp tujų radome įstrigusį stirniuką. Dėl baimės ir blaškymosi jis pasirodė kiek nusilpęs, tad buvo saugiai nugabentas ir paleistas atgal į gamtinę aplinką“, – teigia Kretingos aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnė Živilė Vaserytė.

Aplinkosaugininkai, dėkoja pilietiškiems Skuodo miesto gyventojams ir primena, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite