Angle down Atgal

Skiepytis atvykę senjorai priblokšti – poliklinikos aikštelė sausakimša (vaizdo įrašas)

Penktadienį skiepytis nuo COVID-19 ligos į Šiaulių centro polikliniką atvykę senjorai nenustoja piktintis – automobilių stovėjimo aikštelė perpildyta. Apsukę keletą ratų, daugelis praranda kantrybę ir ieško vietos kitur. Tai menka problema sveikata nesiskundžiantiems senjorams, bet ką daryti tiems, kurie sunkiai vaikšto, turi judėjimo negalią?

Šiandien Etaplius.lt sulaukė pikto šiauliečio skambučio. Paskirtu laiku atvežęs senolį pasiskiepyti, vyras liko priblokštas – Šiaulių centro poliklinikos aikštelėje automobilių buvo daugiau, nei vietų jiems pastatyti. Vyras vežė sunkiai vaikštantį senolį, todėl pagalvojo, kad galėtų jį išleisti prie pat įėjimo. Bet čia ir vėl laukė nusivylimas – sustoti nebuvo kur. Šiaulietis atvirai piktinosi, kad Šiauliuose vakcinacijos procesas nėra iki galo apgalvotas. Esą, poliklinikos kviečia senjorus atvykti, paskiria jiema laiką, bet nepagalvoja, kad ne visi pajėgūs užlipti laiptais, įveikti ilgesnio atstumo.

Šiaulietis tikino suprantantis, kad aikštelės nepadidinsi. Ta pati problema egzistuoja nuolat. Bet šiuo metu, kai prioriteto tvarka skiepijami senjorai, turėtų būti sudarytos visos sąlygoms jiems atvykti, pasistatyti automobilį, saugiai pasiekti skiepų kabinetą. Vyras abejoja, ar poliklinika – tinkamiausia vieta senjorų vakcinacijai. „Juk jau kurį laiką kalbama apie vakcinacijos centrą Šiaulių arenoje. Gal pats laikas jį atidaryti?“, – klausia šiaulietis.

Vakcinavimo centras Šiaulių arenoje – tik sulaukus didelio kiekio vakcinų

Etaplius.lt primena, kad dar prieš keletą savaičių Šiaulių miesto administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius teigė, kad miestas jau visiškai pasiruošęs masiniam vakcinavimui, kuris vyks Šiaulių arenoje. Čia įrengtos 8 kabinos. Tuomet jis teigė, kad vakcinavimo centras bus atidarytas tada, kai Šiaulių miestą pasieks didelis kiekis vakcinų. Tuo atveju, asmens priežiūros sveikatos įstaigos per savaitę galėtų paskiepyti apie 1000 pacientų, o kiti asmenys būtų skiepijami Šiaulių arenoje įkurtame vakcinavimo centre.

Pirmadienį Šiaulių miesto savivaldybėje vykusios spaudos konferencijos metu Sveikatos skyriaus vedėja  Viktorija Palčiauskienė teigė, kad atidaryti vakcinavimo centro dar neketinama, kol kas tam nėra poreikio. „Kol kas esame pajėgūs skiriamą vakcinų kiekį paskiepyti gydymo įstaigose“, – sakė V. Palčiauskienė. 

 

 

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite