Angle down Atgal

Skaudi nelaimė Molėtų rajone: gaisras pasiglemžė moters gyvybę

Po vakar labai skaudžiai pasibaigusio gaisro Anykščių rajone, kur gaisre žuvo net keturi žmonės, šiąnakt kilo pražūtingas gaisras Kėvelių kaime Čiulėnų seniūnijoje, praneša Molėtų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. 

Šis gaisras pasiglemžė, kaip spėjama, 67 metų amžiaus moters gyvybę.

„Ugniagesiai gelbėtojai jau keletą metų aiškina žmonėms apie autonominių detektorių svarbą, tačiau nemaža dalis visuomenės jų negirdi. Nemažai daliai rajono gyventojų esame įrengę autonominius dūmų detektorius! Savininkams tik reikia laiku patiems pasikeisti maitinimo elementus. Apmaudu, kad vis dar nemažai daliai gyventojų dūmų detektorius atrodo kaip visiškai bevertis daiktas namuose!

Ir šioje sodyboje, kurioje kilo gaisras, ugniagesiai gelbėtojai yra lankęsi ir prieš keletą metų įrengė detektorių, bet ar jis šią naktį buvo veikiantis?“ – socialiniame tinkle „Facebook“ skelbia Molėtų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

„Dažnai teiraujamasi, ar baudžiama jei namuose nėra dūmų detektoriaus? Taip. Baudžiama. Žūtimi. Iš tiesų, namai be dūmų detektoriaus – kaip automobilis be stabdžių. Perspėdamas apie įsiplieskusį gaisrą, jis gali išgelbėti gyvybę. Galbūt netgi suspėsite laiku nuslopinti ugnį, kad ji neišplistų po visą namą. Pastarųjų dienų įvykiai mus moko, kad privalu turėti veikiantį autonominį dūmų detektorių, susitvarkyti ir išsivalyti laiku dūmtraukius, naudoti tvarkingą elektros instaliaciją, nerūkyti lovos“, – primena ugniagesiai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite