Angle down Atgal

Skaitytojus pasitinka pasikeitusi Etaplius.lt platforma

Septynerius metus koja kojon su Šiaulių regiono naujienomis žengęs portalas Etaplius.lt auga ir keičiasi. Publikavę daugiau nei 44 tūkstančius straipsnių, užauginę aktyvių piliečių-reporterių būrį ir pelnę  pasaulio informacinių technologijų giganto GOOGLE pasitikėjimą Etaplius.lt žengia dar vieną žingsnį. Prieš Jūsų akis - naujienų platforma, kurioje telpa kiekvienas Lietuvos miestas, miestelis, rajonas, kur kiekvieno žodis bus išgirstas!

Registruokis ir skaityk tai, ką nori

Šiandien startavusi Etaplius.lt naujienų platforma unikali. Čia apsilankius galima ne tik skaityti naujienas ar rašyti komentarus. Kiekvienas lankytojas gali registruotis platformoje. Registruoti vartotojai galės į komentarus kelti nuotraukas ir vaizdo medžiagą.

Dar viena geroji žinia - jums nereikės savo miesto naujienų ieškoti didžiuliame publikacijų sraute. Paspaudę puslapio viršuje esantį mygtuką "Pasirinkite regioną", prieš akis išvysite žemėlapį, kuriame galėsite pasirinkti savo pagrindinį regioną. Nuo šiol naršyklėje įvedę www.etaplius.lt jūs pateksite į savo pasirinkto miesto ar rajono puslapį, kuriame lauks "šviežiausios" naujienos. Tačiau ir visos svarbiausios Lietuvos naujienos bus čia pat!

Norite lengvai rasti ne tik miesto, kuriame gyvenate naujienas, bet skaityti ir gimtinės aktualijas? Tereikia aplankyti to miesto puslapį ir viršuje, po pavadinimu pažymėti žvaigždutę "Pridėti prie mano regionų". 

Kiekvienas gali tapti reporteriu

Nuo šiol naujojoje Etaplius.lt platformoje kiekvienas bus išgirstas. Visi registruoti vartotojai gali tapti reporteriais. Norite paskelbti apie artėjantį renginį, pasidžiaugti koncerto ar šventės akimirkomis? O gal užfiksavote duobę, avariją, pasiklydusį augintinį? Prisijunkite prie reporterių gretų, įkelkite savo naujieną, o redaktorius ją kuo skubiau patvirtins.

Tai - puiki terpė blogeriams, organizacijoms, fotografams ir visiems pilietiškiems žmonėms! Smagiausia žinia - jūsų žodis gali uždirbti jums pinigų. Mes pasidalinsime su jumis reklamos pajamomis. Kuo daugiau žmonių perskaitys jūsų žinutę, tuo daugiau uždirbsite. Tik nepamirškite nurodyti savo sąskaitos.

 

Projektą įgyvendinti padėjo GOOGLE

Idėja sukurti tokio pobūdžio platformą Etaplius.lt komandai kilo prieš metus. Ji sužavėjo ir interneto paslaugų milžinę „Google“- Etaplius.lt sulaukė paramos. GOOGLE įsteigtas GOOGLE DNI fondas, skiriantis finansavimą inovatyvioms idėjoms, skyrė 50 000 Eur Etaplius.lt projektui vystyti.

comment Skaitytojų komentarai (10)

Taip pat skaitykite