Angle down Atgal

Šių metų užtemimai pakeis mūsų resursus: turtą, pinigus, žemes, pajamas

Užtemimai ant resursų ašies Jautis – Skorpionas prasidėjo dar 2021 metų lapkritį ir tęsis iki 2023 metų spalio. Per tuos metus pasaulis ir mūsų asmeninis gyvenimas neteks įprasto stabilumo, tačiau pokyčiai suformuos naujus resursus, naujus pajamų šaltinius, kitokią pinigų politiką, gamtos išteklių vartojimo standartus, mitybą. Horoskopas 12 sričių (12 Zodiako ženklų).

 

2022 m. užtemimai bus keturi: du Saulės (daliniai) ir du Mėnulio (pilni). Užtemimai vyksta visada poromis su dviejų savaičių pertrauka. Tas laiko tarpas tarp užtemimų (balandžio 30 d. - gegužės 16 d. ir spalio 25 d.- lapkričio 8 d.) ir vadinamas užtemimo koridoriumi, kurio metu visi priimti sprendimai laikomi negrįžtamais arba juos būna labai sunku atšaukti. Todėl visuomet patariama bent tas porą savaičių susilaikyti nuo neapgalvotų veiksmų arba kaip tik išnaudoti galimybę ir pradėti tai, kam reikia stabilumo (mažiausiai 9 ar 18 metų) ir progreso.

Užtemimai labiausiai veikia tuos regionus, kur būna matomi. Lietuvoje bus matoma tik gegužės Mėnulio užtemimo pradžia ir spalio Saulės užtemimas. Vadinasi, jų įtaka bus mums didžiausia. Tačiau asmeninio horoskopo niekas neatšaukė, tad jei užtemimo šešėliai kliudo svarbius žmogaus gimimo taškus, jo gyvenime vyksta pokyčiai. Labiausiai jie paveiks Jaučius, Skorpionus, Liūtus ir Vandenius.

Kurioje gyvenimo sferoje tiksliai vyks pokyčiai, geriausiai nurodo asmeninio horoskopo būstai, t. y. gyvenimo sritys. (Susidaryti asmeninį horoskopą galima bet kuriame astroprocesoriuje internete nemokamai). Dar vienas būdas – atsiminti, kas reikšmingo gyvenime nutiko 2004 ir 2013 metais (įvykiai nebūtinai kartosis, bet gyvenimo sfera bus ta pati). Jei ir tai nepavyksta, galima skaityti horoskopą pagal savo Saulės zodiako ženklą, o moterys ir gimusieji naktį – dar ir pagal Mėnulio zodiaką.

Šie užtemimai nuo ankstesnių skiriasi tuo, kad Uranas (kuris negailestingai griauna tai, kas trukdo progresui) keliauja tuo pačiu Jaučio ženklu, t. y. ten, kur vyksta naują realybę formuojantys užtemimai. O išeities reikia ieškoti per discipliną, stabilumą ir hierarchiją (tėvus, vadovus, įstatymus), t. y. kaip tik per Saturną, esantį viršūnėje tarp abiejų karminių mazgų Vandenyje.

Svarbiausias šių užtemimų sėkmės receptas: nebijoti pokyčių, paleisti atgyvenas, pasitikti naujoves, būtinai sudarant planą, strategiją, disciplinuotai mokantis, paklūstant, prisitaikant ir prisiimant atsakomybę. Tai padės rasti naujus pajamų šaltinius, būdus įsitvirtinti, sutikti tinkamus žmones. Laikantis įsitvėrus senienų, didelė tikimybė likti prie senos suskilusios geldos.

Avinai užtemimus išgyvens 2-me (asmeninių resursų ir talentų, pinigų, pajamų) būste. Jie gali pastebėti, kad jų gaunamos pajamos nebetenkina, esamoje situacijoje jau pasiektos galimybių lubos arba už jų sugebėjimus nenorima ar neįstengiama pakankami sumokėti. Todėl, jei staiga jus atleistų, sumažintų algą arba atvirkščiai gautumėte gerą uždarbio pasiūlymą (toje pačioje ar kitoje darbovietėje – tai jūsų galimybė būti įvertintam, realizuotis, padidinti savo turtą ir savivertę. Tam gali tekti kantriai mokytis naujų technologijų, įvaldyti ar susikurti IT platformas, galbūt tapti progresyvios profesinės bendruomenės dalimi.

Dar vienas niuansas: praverstų peržiūrėti savo santaupų strategiją, nes sena taupyklė (visi konservatyvūs būdai) gali pasirodyti nebepatikima ir vertėtų paieškoti, kaip dalį kapitalo investuoti.

Gali būti, kad Avinai bus priversti keisti mitybą į labiau subalansuotą dietą dėl hormonų veiklos ar ieškoti kitų energijos papildymo resursų ar būdų, kas jiems padeda palaikyti sveikatą.

Jei patarimų bet kuriuo iš šių klausimų duotų senas draugas ar pagalbininkais taptų svetimi vaikai (pvz. sutuoktinio vaikas, žentas ar marti) – verta pasinaudoti.

 

Jaučiai – šių užtemimų lyderiai, nes pokyčiai vyks 1-me būste (aš pats, mano kūnas) Nors jie dievina stabilumą, tačiau dabar, purtomi Urano, arba patys inicijuos pokyčius, arba bus priversti tai daryti. Tie, kurie neturi partnerio, tikėtina, sutiks sau porą, jau draugaujantys – susituoks, o nebejaučiantys, kad antra pusė gali juos kuo nors praturtinti ar bent jau palaikyti – inicijuos skyrybas. Lygiai taip jie gali elgtis ir verslo partnerystėje. Jei partnerį Jaučiai nuspręstų ne mesti, o palaikyti sunkiame etape (tikėtina, kad šiems to reikės), tai jiems reiktų imtis globėjiško tėvo vaidmens, prisiimti daugiau atsakomybių sau, bet ir mokėti deleguoti pareigas kitiems.

Beje, šie užtemimai suteiks progą arba privers keisti savo išvaizdą, ją tobulinti, skirti daugiau dėmesio kūnui, aprangai, galbūt pereiti prie dalykinio įvaizdžio. Metamorfozė Jaučiams pasitarnaus ieškant tinkamo tiek partnerio, tiek darbo, o naujas statusas reikš ir naujas pajamas.

Vykstant nenumatytiems pokyčiams geriausia atrama – karjera, disciplina, įstatymas (jokiu būdu jų negalima pažeidinėti), o pagalbos ranką gali ištiesti vadovai, uošviai ar valdžios institucijos. Tik žinoma, su sąlyga, kad laikotės hierarchijos ir pagarbos.

Dvyniams šie užtemimai nebus labai lengvi, nes vyks 12-me būste (netekčių, pasiaukojimo, izoliacijos, dvasinio augimo). Nors daugelis jų jau išgyveno kardinalius pokyčius šeimoje ar karjeroje pernai (tuokėsi, skyrėsi, metė darbus, padarė karjerą), šiemet šoko situacija gali būti susijusi su praeitimi, vidiniais išgyvenimais. Nežinia, ką jiems pasiūlys Uranas – prievartinę izoliaciją ar tremtį, o gal netikėtą emigraciją ar darbą slaptoje tarnyboje ar tolimoje šalyje, apie kurią niekada negalvojo. Bet tai, kas atsiras, bus visiškai nauja, niekada anksčiau nepažinto ir net neplanuoto (šalis, užsiėmimas, dvasinė ar religinė veikla).

Galimybių pasiūlymai tikėtini per tarptautines bendroves, juridines organizacijas. Tam gali prireikti papildomų studijų, gal užsienio kalbos, gal reguliarių komandiruočių. Jei tam ryšis, po pusantrų metų Dvyniai turės visiškai naują bendraminčių ar draugų ratą. Jei ne – gali likti išdidžioje ar palaimingoje (čia - kaip kam) vienatvėje.

Yra ir gerų naujienų – tie, kurie sirgo, ligą įveiks, tie, kurie turėjo varginančių pareigų, pagaliau atsikratys sekinančios kasdienės rutinos. Patirti išgyvenimai gali paskatinti dvasinį augimą, įvairius užsiėmimus, pradedant joga, meditacija, malda, baigiant piligriminėmis kelionėmis ar labdaringa veikla. Netobulėjantys Dvyniai bus linkę užsidaryti, panirti į depresiją ar žalingus įpročius.

Vėžiai ir tie, kurių užtemimai vyks 11-me būste, gali nusiteikti sėkmei, pripažinimui bendraminčių rate ar profesinėje bendruomenėje, talentų realizacijai, svajonių išsipildymui. Aišku, prieš tai Uranas gali atimti tam tikrus draugus ar kolektyvo narius, kurie trukdo, tempia žemyn ar naudojasi. O galbūt patys Vėžiai paliks bendruomenę, kurioje nebesijaučia gerai. Jaudintis nereikėtų: jų vietoje per šiuos ir kitus metus atsiras tokių, su kuriais gyvenime galės kartu daug nuveikti, su kuriais bus visada bus įdomu.

Sunkią minutę reikėtų nesikuklinti ir naudotis kitų žmonių ar partnerio resursais (nors paslaugiems ir kitais besirūpinantiems Vėžiams tai nelengva). Tinka viskas: psichologinė pagalba, paveldėjimas, kreditai, investicijos, draudimo išmokos, partnerio lėšos, bet su sąlyga, kad imsite tiek, kiek reikia ir susidarysite griežtą grąžinimo ar reinvestavimo grafiką.

Liūtams šie užtemimai vyksta 10-me (karjeros, statuso ir aukščiausių gyvenimo tikslų) būste. Jie atvers naujas karjeros, profesinės realizacijos duris, atsiras galimybių padidinti socialinį statusą, o kartu ir pajamas. Tai gali būti atleidimas, skyrybos ar kiti nutraukti kontraktai ir čia pat pareigos, kurių nesitikėjote, vedybos, kurių net neplanavote, sėkmė politikoje, jei dalyvausite rinkimuose.

Dėl tokio socialinio aktyvumo kažkiek nukentės namai, šeimos gyvenimas, gali būti, kad ir šeimos narių sumažės (tai gali būti ir mirtis, jei kažkam natūraliai ateis laikas pasitraukti, gali būti, kad tiesiog metas išsikraustyti užaugusiems vaikams).

Praradimų momentais geriausi patarimai ir patikimiausias petys - jūsų partnerio. Jei reikalai juridiniai – būtinas profesionalus konsultantas (teisininkas, bankininkas, medikas ir pan.) ir viską būtina registruoti oficialiai. Nelegalus darbas, užkulisiniai susitarimai, taip pat ir bandymai išsisukti nuo atsakomybės ar sutarčių vykdymo gali baigtis nuostolingai. Asmeniniame gyvenime, jei jau pasipiršote – ištęsėkite ir užtvirtinkite antspaudu, jokia menama partnerystė jums nepadės.

 

Mergelėms užtemimai 9-me būste atveria plačius horizontus: augs jų statusas, jos užsitarnaus pagarbą ir pasitikėjimą, turės galimybių studijuoti, keliauti, dirbti tarptautinėse kompanijose, juridinėse ar aukštojo mokslo įstaigose. Joms Uranas gali mestelėti tokį pasiūlymą, kurio jos nesitiki. Tai gali gerokai sutrikdyti disciplinuotas Mergeles, kurių gyvenimas, finansai ir laisvalaikis gan griežtai suplanuoti. Bet, jei jos ryšis naujai disciplinai (pvz., studijų, kalbų mokymosi, sporto) ar dienos režimui, jos susikurs sau naują realybę ir naujus resursus pragyvenimui ar taps visažiniu „guru“ savo aplinkoje ar „pilkuoju kardinolu“ darbe.

Parama kritiniais momentais (kai neliks šalia, pvz., artimos sesers, suges automobilis ar pamesite dokumentus), ateis iš kolegų, iš žmonių, kurie jums teikia paslaugas (jei būtina ir yra galimybė – praverstų pasisamdyti ir pagalbininkų buityje ar darbe). Taip pat jėgų resursus gali atstatyti ir pilnatvės jausmas, kai jūs kuo nors rūpinatės, pvz., gyvūnais.

 

Svarstyklės ir tie, kurių 8-me būste vyks užtemimai, išgyvens krizinį laikotarpį. Gali būti, kad sumažės asmeninės jūsų pajamos ar turimas turtas, nes reikės skubiai padengti kreditą ar reikės lėšų pradiniam įnašui arba partneris pradės mažiau uždirbti ir nebegalės jūsų išlaikyti. Uranas mėgsta netikėtas netektis ar problemas, dėl kurių Svarstyklėms gali tekti minti bankų ar draudimų slenkstį. Kita vertus, tai gali reikšti, kad 9 ar 18 metų atsiras galimybė naudotis pinigais, kurių jūs konkrečiai neuždirbote, bet jie jums pasiekiami, pvz., kreditas, alimentai vaikui išlaikyti ar pan. O gal ir patiems praverstų sudaryti gyvybės draudimo sutartį, kuri leis išgyventi krizinius momentus. Kita vertus, Uranas jums gali pasiūlyti netikėtą paveldėjimą, draudimo išmoką ir bus galima padengti turimus kreditus, atsikratyti skolų. Taip pat gali atsirasti partneris (netipiškas, skirtingo mentaliteto, religijos ar kultūros, su dideliu amžiaus skirtumu), kuris bus linkęs palaikyti jus finansiškai.

8-tas – tai transformacijos būstas, kuris atidaro vartus tarp gimimo ir mirties: kai vieni išeina, kiti ateina. Tad galimas pastojimas, vaiko gimimas, psichologinė ir intymi santykių raida.

Beje, krizinius laikotarpius Svarstyklėms padės įveikti vaikai, hobi ir poilsis, ypač jei ta veikla bus reguliari, gal net siekiant tam tikrų tikslų arba jei tie finansų resursai disciplinuotai bus skiriami vaikų labui.

Skorpionai ir tie, kurių 7-tu būstu slinks užtemimų šešėlis, irgi tokie pat žaidėjai, kaip ir Jaučiai, tik kitoje aikštelės pusėje. Kamuolys Jaučių rankose, o Skorpionams reikia matyti galimybes ir jomis naudotis. Skyrybos ar atleidimas kitos pusės iniciatyva toli gražu ne linksmiausias scenarijus, bet Uranas taip mėgsta atlaisvinti vietos, jei nuspręstų, kad Skorpiono raidai trukdo jo darbinis kontraktas ar sutuoktinis.

Kita vertus, į tą vietą ateis jautiški, t. y. stabilūs ir finansiškai patikimi, partneriai, klientai, konsultantai. Juos gali pasiūlyti ar supažindinti šeimos nariai ar giminės. Retai kada Skorpionas prašo Jaučio pagalbos, bet dabar - būtent tas atvejis. Nes partneriui seksis, jis kils, kartu galėtų paremti ir Skorpioną, kurio ženklu keliauja karminis mazgas Ketu, uždarydamas praeities programas ir priversdamas apmokėti visas skolas (ne tik finansines).

Siekiant vertingos partnerystės, Skorpionui derėtų demonstruoti geriausias šeimyniškas savybes: stabiliai tvarkytis savo keturiuose kampuose (biure, namuose, sklype, šeimos kapavietėse). O jei prireiktų pagalbos ar patarimo, geriausia ieškoti jos pas mamą ar savo gimtame krašte, remtis giminės jėga, atiduoti jai prievolę.

 

Šauliams ir tiems, kurie užtemimus sutiks 6 būste (prievolių, profesinių pareigų, tarnystės, paslaugų ir ligų) galimos kaip ir nelauktos diagnozės, taip ir staigūs pasveikimai, kaip naujos pareigos, taip ir išsivadavimas iš prievolių bei skolų. Kas tai bebūtų, tai bus proga pakeisti kasdienę rutiną, atsikratyti žalingų įpročių, pradėti sveikesnį gyvenimo būdą ar atrasti tokį darbą, kuris teiks naudą kitiems ir neš naudą Šauliams.

Jūsų sėkmės laiptelis įgyjant naują profesinį meistriškumą – įvairūs tobulinimosi kursai, komunikacija, bendravimas su aplinkiniais. Jei vieną iš šių variantų pasiūlytų broliai, seserys ar buvę bendramoksliai, žinokite, kad tai kaip tik jums reikalingas dalykas.

 

Ožiaragiai bei tie, kuriems nusišypsojo laimė šiuosyk užtemimus patirti 5 būste, - beveik tokie pat laimės kūdikiai kaip ir Vėžiai. Netikėtas meilės romanas (gal net trikampis), nėštumas – staigmena, laimėjimai konkursuose, varžybose, populiarumas, sėkmė prieš auditoriją, puikios atostogos, atrasti hobi, kurį bus galima monetizuoti ateityje, vaikų pasiekimai ir sėkmė loterijoje – tokį pasirinkimą pasiūlys šelmis Uranas. Na, gal ir ne viską iš karto, bet ką gali žinoti.

Žinoma, tai neapsieis be intrigų, dramų ar kitokių emocijų, bet jei Ožiaragiai sugebės neiššvaistyti savo talentų ar finansinių laimėjimų, o skrupulingai suplanuos, kaip juos realizuoti, tai gali tapti nauju pajamų šaltiniu ar investicija. Jei tai bus naujas meilės romanas, per kitą užtemimų seriją jis gali tapti pagrindu šeimai.

 

Vandenių ir kitų 4-to būsto (namai, šeima, giminė, mama) užtemimų herojų laukia šeimos kūrimas, jos sudėties pasikeitimas (šeimos narių gali kaip ir sumažėti, taip ir padaugėti) ar gyvenamo būsto įsigijimas ar keitimas. Įdomiausia, kad tai gali vykti neplanuotai arba ne taip, kaip buvo sugalvota. Gyvenama vieta ar nauji šeimynykščiai gali būti tokie, apie kokius niekada negalvojote. Jauni Vandeniai atsiskirs nuo tėvų ir ims sukti savo lizdą. Galimas variantas - gyvenimas komunoje, bendrabutyje ar išmaniame name. Tikėtina, kad gyvenamos vietos keitimas bus dėl pokyčių darbe, pvz, nauja karjera kitame mieste.

Stabilumo ir sėkmės garantas – pats Vandenis, jo gebėjimas prisiimti atsakomybę bei nuoseklus rūpinimasis savimi.

Žuvims ir 3-io būsto (komunikacija, mokymasis, artima aplinka) užtemimus patiriantiems asmenims gali kilti genialių idėjų viską mesti ir mokytis ko nors naujo kursuose, imtis smulkaus komunikacijos verslo (tuomet derybos ar prekyba geriau seksis internetu). Jei Uranas atimtų susisiekimo priemones (telefoną, automobilį ar pan.), tai tikėtina, kad Žuvys, nors ir sunkiai įkanda technologijas, įsigis vietoj jų išmanesnį, varomą alternatyviu kuru ar pan. Nauji įgyti gebėjimai pasitarnaus ieškant papildomų pajamų šaltinių.

Kam metas, gali sėkmingai baigti vairavimo ar kitus kursus, gauti brandos atestatą. Ryšiai su bendramoksliais gali nutrūkti, o su seserimis ar broliais pagilėti. Jei nieko nenutiks asmeniškai Žuvims, tai jos taps stebėtojomis svarbių įvykių savo artimoje aplinkoje.

Jei sunkią akimirką reikėtų kreiptis pagalbos, tai geriausias užtarėjas – angelas sargas, malda ar vienatvė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite