Angle down Atgal

Silpnų vyrų horoskopas: 5 mamyčių sūneliai pagal Zodiako ženklą

Santykiai su nebrandžiu vyru – sunkus išbandymas. Tokia santuoka pasmerkta amžiniems barniams ir skandalams.

Apsisaugoti padės infantilių Zodiako ženklų reitingas.

I vieta – VĖŽYS

Klasikinis „mamytės sūnelio“ etalonas. Atrodo, kad gimdymo namuose jam pamiršo nupjauti virkštelę. Nepriklausomai nuo amžiaus, jis visada klausys mamos ir laikysis jos patarimų.

Bet kokį sprendimą jis priima tik pasitaręs su motina. Pasirengęs su ja aptarinėti kiekvieną smulkmeną ir niekada nepasielgs prieš jos valią.

II vieta – MERGELĖ

Jo pasaulėžiūroje motina – idealaus žmogaus etalonas. Šiam ženklui ji bus pirma visur ir visada. Motinos autoritetas nepajudinamas.

Jo akyse tik motina yra nuostabiausia moteris, nusipelniusi begalinio susižavėjimo. Visos kitos moterys – blankios ir neįdomios jos kopijos.

III vieta – VANDENIS

Kaprizingas ir reiklus vyras. Įpratęs, kad mama ištaisytų visas jo klaidas ir yra pasirengusi išpildyti bet kokį jo prašymą. Visiškai neatsakingas. Nesugeba savarankiškai priimti sprendimų.

Nerangus ir visiškai bejėgis buityje. Be motinos patarimo nepradės jokio darbo. Negali įsivaizduoti, kas yra gyvenimas be tėvų nurodymų.

IV vieta – SVARSTYKLĖS

„Šiltnamio augalėlis“. Auga nuostabiame pasaulyje, kur viskas idealu ir nėra problemų. Todėl virto infantiliu vyru, nemokančiu atsispirti nemalonumams.

Įpratęs, kad moteris jį globoja ir apsaugo nuo problemų. Jaukiai jaučiasi po motinos sparneliu ir nesirengia prisiimti atsakomybės.

V vieta – ŽUVYS

Šio Zodiako ženklo atstovas įsitikinęs, kad moteris sutverta jo pageidavimams vykdyti. Nuoširdžiai mano, kad gyvenimo draugė turi pildyti visas jo užgaidas, vos pirštu pamojus. Vaikystėje buvo išlepintas ir kaprizingas berniukas, kurio motina nepaleisdavo nuo savęs nė per žingsnį.

Žuvys moka meistriškai manipuliuoti damomis ir žino, kur reikia paspausti, kad iš situacijos gautų naudos sau. Visada pasiekia savo ir išeina nugalėtoju iš bet kokių aplinkybių.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite