Angle down Atgal

Siekiant efektyviau panaudoti vakcinas, savivaldybėms perskirstoma beveik 3000 dozių

Skatinant greitesnę imunizaciją ir efektyvesnį vakcinų naudojimą, ketvirtadienį iš 4 šalies savivaldybių paimama 2900 vakcinų dozių ir pervežama į Kauno ir Vilniaus vakcinavimo centrus – atitinkamai 2500 ir 400 vakcinų, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Iki šiol gana pasyviai skiepijusi Klaipėdos miesto savivaldybė nesutiko perduoti turimų vakcinų, patikinusi SAM, kad per artimiausias dvi dienas vykdo skiepijimo akciją ir planuoja panaudoti turimus vakcinų likučius.

Į Kauno miesto polikliniką bus pristatoma 2500 vakcinos dozių: 1500 vakcinų iš Vilniaus rajono centrinės poliklinikos, po 500 vakcinų – iš Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visagino pirminės sveikatos priežiūros centro. Iš Šalčininkų pirminės sveikatos priežiūros centro paimama 400 ir bus pristatyta į Centro polikliniką Vilniuje.

Vakcinos perskirstomos savivaldybėms ne tik pagal gyventojų skaičių, bet ir atsižvelgiant į skiepijimo tempus. Tai reiškia, kad savivaldybės, kurios greičiau skiepija gyventojus, gaus daugiau vakcinų. Esant poreikiui, joms taip gali būti perskirstomos vakcinos iš tų savivaldybių, kuriose dėl lėtesnio skiepijimo susikaupia vakcinų likučiai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite