Ignalinos r. savivaldybės nuotr.
Angle down Atgal

Sidabrinės lelijos – nusipelniusiems Ignalinos krašto žmonėms

Ignalinos 155-ojo gimtadienio šventėje meras Justas Rasikas įteikė savivaldybės apdovanojimus ,,Sidabrinė lelija", skiriamus už ypač svarius darbus Ignalinos rajono plėtrai, kultūrai, švietimui, sportui, žemės ūkiui, socialinei raidai, visuomenės gyvenimui. Apdovanojimai įteikti:

Ignalinos Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonui dekanui Vidui Smagurauskui – už socialinės atskirties mažinimą, paprastumą, nuoširdumą, gebėjimą žmoguje įžvelgti gėrį ir uždegti viltį.

Ignalinos rajono Didžiasalio ,,Ryto“ gimnazijos direktorei Elenai Sekonienei – už nuoširdžią ir rezultatyvią veiklą telkiant vietos bendruomenę ir nenuilstamą vietos tradicijų puoselėjimą.

Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro dviračių trenerei Ingai Češulienei – už nuopelnus Ignalinos rajono sportui ir aukštus ugdytinių pasiekimus.

UAB ,,Birvėtos tvenkiniai“ direktorei Editai Brukštuvienei – už svarų indėlį į rajono plėtrą ir visuomeninį gyvenimą. Apdovanojimų ceremonijoje E. Brukštuvienė nedalyvavo, Sidabrinė lelija perduoda jos sūnui Vykintui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite