Angle down Atgal

Šiauliuose pas tris jaunuolius rasta narkotinių medžiagų

Šiaulių apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad savaitgalį buvo sulaikyti trys jaunuoliai, su savimi turėję narkotinių medžiagų.

 

Šeštadienį apie 15:00 val. Šiaulių rajone, Aleksandrijos kaime, V. Matulionio gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje policijos pareigūnams patikrinus įtarimą sukėlusį automobilį BMW 320D, pas vaikiną, gimusį 1993 metais, rastas ir paimtas baltos spalvos plastikinis indelis su žalios spalvos augalinės kilmės, kaip įtariama narkotine medžiaga – kanapėmis ir jų dalimis. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Šeštadienį apie 21.40 val. Aušros alėjoje pas 1999 metais gimusį jaunuolį buvo rastas plastikinis maišelis su folijos paketu, kuriame buvo augalinės kilmės narkotinė medžiaga. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Sekmadienio naktį iškart po vidurnakčio Saulės laikrodžio aikštėje pas 2002 metais gimusį jaunuolį rastas juodos spalvos maišelis, kuriame buvo baltos spalvos sintetinė narkotinė medžiaga ir aštuoni maišeliai su baltos spalvos sintetine narkotine medžiaga. Įtariamasis irgi uždarytas į Šiaulių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite