Angle down Atgal

Šiaulių universiteto II bendrabučio personalui puoselėti aplinką padeda ir studentai

Šiaulių universiteto II bendrabučio studentai, norintys, kad juos suptų gražesnė aplinka, gegužės 11 d. rinkosi į pilietinę akciją, kurią suorganizavo šio bendrabučio vedėja Virginija Žalpienė ir istorijos specialybės II kurso studentė Rūta Abukauskaitė.

Kieme susirinkę bendrabučio gyventojai: Jonas Žadeikis, Diana Stelmakovaitė, Urtė ir Ignas Vilkauskai bei Laurynas Giedrimas, kartu su organizatoriais, padedami personalo darbuotojo Sigito Fomkino, sodino serenčius, bijūnus, raktažoles ir kitus augalus bei atnaujino gėlynų žemę.

Augalų šiai pilietinei akcijai padovanojo Miežiškių (Panevėžio raj.) ūkininkas Alvydas Abukauskas. Studentai iniciatyvos tvarkyti aplinką ėmėsi dar praeitų metų vasarą. Tuomet Diana Stelmakovaitė sukūrė studentišką gėlių kompoziciją, Šiaulių universiteto botanikos sodas padovanojo gėlių.

Studentai ir II bendrabučio personalas tikisi, kad jų pasodinti augalai ilgai džiugins ne tik juos pačius, bet ir visus Šiaulių universiteto II bendrabučio gyventojus, bei žada prie aplinkos tvarkymo prisidėti ir ateityje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite