Angle down Atgal

Šiaulių rajono ekstremalių situacijų komisijos posėdyje – apie kelius, atliekų tvarkymą ir COVID-19 situaciją

2021 m. gruodžio 7-ąją posėdžiavusi Šiaulių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija, vadovaujama Savivaldybės administracijos direktoriaus Gipoldo Karklelio, aptarė svarbiausias šio meto aktualijas dėl kelių būklės, situacijos Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centre (ŠRATC) bei analizavo rajono, regiono situaciją dėl COVID-19 ligos.

Posėdyje dalyvavę Šiaulių rajono seniūnijų seniūnai išsakė aktualiausias problemas ir pastabas AB „Kelių priežiūra“ atstovui dėl kelių būklės. Kelių priežiūros specialistų paprašyta atkreipti dėmesį į pėsčiųjų ir dviračių takų valymą Kairiuose.

ŠRATC vadovas Žilvinas Šilgalis komisijai pristatė gana sudėtingą situaciją dėl atliekų tvarkymo. Komisija priėmė sprendimą įpareigoti ŠRATC pateikti Šiaulių rajono savivaldybei atnaujintą įmonės ekstremalių situacijų valdymo planą, o atliekų rūšiavimo gamyklos operatorių „NEG Recycling“ įpareigojo iki gruodžio 21 dienos Savivaldybei pateikti įmonės ekstremalių situacijų valdymo planą.

COVID-19 ligos situaciją rajone ir regione apžvelgė  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamento atstovė ir Savivaldybės gydytoja. Rajonas kol kas išlieka juodojoje zonoje, yra keletas protrūkių, daugiausia susijusių su švietimo įstaigomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite