Angle down Atgal

Šiaulių menų mokykla tapo tarptautinio informacinio tinklo Eurodesk regionine partnere

Šių metų balandžio viduryje Šiaulių menų mokykla pasirašė sutartį su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (Lijot), kuria Menų mokykla tampa Eurodesk regionine partnere. Eurodesk yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 36 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu.

Sukurtas 1990 m., Eurodesk tinklas tapo pagrindiniu įrankiu informuojant jaunimą apie Europos politiką, mobilumo galimybes ir programas. Eurodesk turi tiesioginius Europos sąjungos įgaliojimus, kaip Tarptautinis jaunimo informavimo tinklas, kuris padeda įgyvendinti ES Jaunimo Strategiją ir Erasmus+ programą. Eurodesk tinklo pagrindinė misija yra didinti jaunų žmonių informuotumą apie mobilumo galimybes ir skatinti jaunų žmonių pilietiškumą.

Šiaulių atvirajame jaunimo centre (Vytauto g. 103A) įsikūrė atskira erdvė, kur jaunimas nuo 14 iki 29 metų galės ateiti ir NEMOKAMAI pasikonsultuoti apie galimybes SAVANORIAUTI, STUDIJUOTI, DIRBTI, KELIAUTI, ATLIKTI PRAKTIKĄ AR STAŽUOTĘ tiek Europoje, tiek Lietuvoje. Tai bus vieta, kur jaunuolis ras atsakymus į klausimus apie mobilumą užsienyje, ras informaciją apie įvairias finansuojamas programas, kuriomis galbūt galės įgyvendinti vieną iš savo svajonių.

„Pagrindinė tiek Eurodesk tinklo, tiek Atvirojo jaunimo centro misija yra informuoti kuo daugiau jaunų žmonių apie galimybes tobulėti keliaujant, studijuojant užsienyje ar savanoriaujant. Todėl norisi tikėti, kad, visiems suvaržymams išnykus, Šiaulių jaunimas pasinaudos šia puikia proga ir iš pirmų lūpų norės sužinoti, kaip gali praplėsti savo akiratį, pažinti naujas šalis ir kultūras, pasinaudojant įvairiomis finansuojamomis programomis“, - džiaugėsi Menų mokyklos direktorius Kęstutis Šaltis.

Daugiau informacijos rasite Šiaulių menų mokyklos tinklalapyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite