Angle down Atgal

Šiau­lių me­di­ci­nos kli­ni­ko­je „Pir­mo­ji vil­tis“ kon­sul­tuo­ja du ži­no­mi gy­dy­to­jai

Šiau­lių me­di­ci­nos kli­ni­ko­je „Pir­mo­ji vil­tis“ kon­sul­tuo­ja LSMU dok­to­ran­tas ir RŠL ŠKC In­ter­ven­ci­nės an­gio­lo­gi­jos sky­riaus va­do­vas, kar­dio­lo­gas Vy­te­nis Ta­ma­kaus­kas ir pro­fe­so­rius, hab. med. dr. Sau­lius Roč­ka. 

Gydytojas V. Tamakauskas konsultuos arterinės hipertenzijos, išeminės širdies ligos, dislipidemijos, ritmo bei laidumo sutrikimų, širdies nepakankamumo klausimais. V. Tamakauskas – elektrokardiostimuliatorių implantavimo pradininkas Šiauliuose.

Taip pat į „Pirmąją viltį“ konsultuoti ir toliau atvyksta profesorius, hab. med. dr. Saulius Ročka. Prof. S. Ročka Vilniaus universiteto Santaros klinikų Neurochirurgijos centro vadovas, Baltijos neurochirurgų asociacijos ir Europos neurochirurgų draugijų asociacijos (EANS) ir mokymo komiteto narys. Stažavosi Škotijoje, JAV, Švedijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose. Profesorius konsultuoja galvos patologijos srityje, tai yra dėl galvos ir nugaros smegenų kraujagyslių ligų, epilepsijos, hidrocefalijos, įvairių galvos smegenų traumų gydymo, onkologinių susirgimų.

Klinika „Pirmoji viltis“ savo klinikos pacientams, kurie neturi prisijungimų prie e. sveikatos, nemokamai išduoda COVID-19 persirgimo bei skiepų sertifikatus.

Klinika UAB „Pirmoji viltis“

P. Lukšio g. 8, 76206, Šiauliai

Tel. (8 41) 503 838

Mob. 8 689 01 029

El. paštas: pirmojiviltis@splius.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite