Angle down Atgal

Šiaulių apylinkės teisme bus skelbiamas nuosprendis buvusių ligoninės slaugytojų ir jų bendrininkų byloje

Sausio 24 d. (penktadienį) Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmuose bus skelbiamas nuosprendis buvusių ligoninės slaugytojų ir jų bendrininkų byloje, kurie yra kaltinami dėl plėšimo, sukčiavimo, turto pasisavinimo, neteisėto prisijungimo prie informacinės sistemos, netikros elektroninės mokėjimo priemonės neteisėto disponavimo, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo, vagystės, neteisėto dokumento įgijimo ir laikymo.

Nuosprendį išklausys 6 kaltinamieji, kurių dvi kaltinamosios A. K. ir V. B. – buvusios slaugos ligoninės darbuotojos ir jų bendrininkai. Kaltinamųjų aukos – vieniši pagyvenę žmonės.

6 asmenys yra kaltinami ligoninėje ir vienišų pagyvenusių žmonių namuose, siekdami pavogti pinigus ir brangius daiktus, naudoję įvairius būdus. Norėdami apsvaiginti, gamino gėrimus su psichika veikiančia medžiaga ir duodavo seneliams juos gerti, kai kuriais atvejais prievarta. Asmenys kaltinami naudoję fizinį smurtą: pastūmę ir išmetė iš lovos senolę, nenustatytu daiktu trenkę per galvą, prievarta liepę gerti jų pagamintą gėrimą. Be to, kaltinamieji, senoliams nežinant, pasiimdavo jų banko korteles ir išsigrynindavo pinigus. Seneliams padaryta turtinė žala siekia 13 120,00 Eur.

Nuosprendis skelbiamas Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmuose sausio 24 d. 14 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite