Angle down Atgal

Šiaulių Akropolyje iš trečio aukšto nukrito jaunuolis (papildyta)

Šiaulių Akropolyje sekmadienį susižalojo jaunuolis. (Papildyta policijos atstovės komentaru.)

Pirminiais duomenimis jaunas vaikinas (1998 m.) trečiame aukšte nukrito nuo eskalatoriaus. Kaip portalui „Etaplius“ teigė Šiaulių policijos budintys pareigūnai, pradėtas tyrimas priežastims nustatyti. Bus peržiūrimi vaizdo stebėjimo kamerų įrašai. Kokia vaikino būklė ir ar įvykio metu jis buvo blaivus, kol kas nėra žinoma.

Portalui „Etaplius“ atsiųstame „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovo Dominyko Mertino komentare teigiama, kad pirminiais duomenimis nelaimė įvyko, kai trijų asmenų kompanija važinėjo eskalatoriumi.

„Vienas iš jų bekildamas eskalatoriumi aukštyn per daug persisvėrė per turėklus ir nukrito į pirmą aukštą. Apsauga iš karto iškvietė greitosios pagalbos medikus, jie jauną vyrą išvežė į ligoninę. Kol kas žinome tik tiek, kad vyras buvo sąmoningas, tačiau šiuo metu daugiau informacijos apie sveikatos būklę neturime.

Tikėkimės, kad sunkių sužalojimų buvo išvengta. Tuo pačiu norime priminti, kad elgtis prekybos centruose reikia saugiai, o eskalatoriai – nėra skirti pramogoms“, – teigiama pateiktame komentare.

Viešumoje buvo kilę kalbų, kad nukentėjusysis galimai buvo neblaivus, taip pat, kad galimai konfliktavo su apsaugos darbuotojais.

Kaip antradienį ryte portalui „Etaplius“ teigė Šiaulių apskrities policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė, vaikinas tebegydomas reanimacijos skyriuje.

„Dėl jo apsvaigimo nuo alkoholio medikai išvadų nepateikė. Dėl jo konfliktavimo su apsauga duomenų neturime. Vaikinas nukrito pats, jo niekas nestūmė“, – teigė policijos atstovė.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite