Angle down Atgal

Šiandien vyks kontraversiškai vertinamas „Šeimos gynimo maršas“: policija įspėja apie galimus nepatogumus

Šeštadienį Vilniuje rengiamas „Didysis šeimos gynimo maršas“, kurio dalyviai siekia išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitas iniciatyvas, jų teigimu, nukreiptas prieš tradicinę šeimą. Tą pačią dieną sostinėje rengiamos kelios akcijos, nukreiptos prieš šį maršą.

Planuojama, kad renginio dalyviai pajudės iš Klaipėdos, o pakeliui prie jų prisijungs dalyviai iš visų šalies regionų. 18 valandą planuojamas renginys Vilniaus Vingio parke.

Leidimą išdavusios sostinės savivaldybės teigimu, renginyje dalyvauti galės iki 7 tūkst. žmonių.

Policijos generalinio komisaro Renato Požėlos teigimu, šeštadienį vakare Vingio parke dirbs gausios pareigūnų pajėgos.

„Dirbs uniformuoti ir neuniformuoti pareigūnai, raitosios policijos pajėgos, taip pat kinologai“, – penktadienį teigė jis.

Policijos teigimu, nors planuojama, jog renginyje dalyvaus apie 7 tūkst. žmonių, tačiau numatoma, kad skaičiai iš tiesų bus didesni.

Policijos pareigūnai įspėjo, kad dėl „šeimos maršo“ dalyvių gausos gali kilti nesklandumų eismo dalyviams tiek automagistralėje A1, tiek Vilniaus mieste.

Maršo iniciatoriumi ir vadovu nurodomas buvęs „tvarkietis“ Raimondas Grinevičius, tarp organizatorių yra ir humoristas Artūras Orlauskas, Nacionalinio susivienijimo narys Algimantas Rusteika, tinklalapio infa.lt vadovas Arvydas Daunys.

Reaguojant į šį renginį, sostinėje panašiu metu bus rengiamos ir trys akcijos, nukreiptos prieš šį maršą.

Vilniaus savivaldybės duomenimis, dvi iš jų vyks prie pėsčiųjų tilto, vedančio į Vingio parką. Vienas leidimas išduotas iki 25 asmenų, kitas – iki penkių asmenų.

Didžiausia vadinamojo „Šeimos maršo“ oponentų akcija planuojama prie Baltojo tilto, kur leidimas išduotas iki 100 žmonių.

Savivaldybė teigė negalinti atskleisti šių mitingų organizatorių, tačiau, BNS žiniomis, vieną iš jų rengia humoristas Olegas Šurajevas.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite