Angle down Atgal

Sezoną pradėjo gerais rezultatais

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas asmeninėje ir klubų įskaitoje.

Jame naują sezoną pradėjo ir Birštono sporto centro sportininkai. 5000 m sportinio ėjimo rungtyje ėjikas Paulius Juozaitis iškovojo bronzos medalį, nuotolį įveikęs per 2:20,61 min.
Šioje distancijoje šalies čempionu tapo prienietis Marius Žiūkas (Jonava-Vilnius). Nuotolį jis nužingsniavo per 19 min. 7 sek. bei aukso medalį Lietuvos uždarų patalpų čempionate laimėjo jau dešimtąjį kartą. Jo pasiektas rezultatas – geriausias šį sezoną pasaulyje ir antras geriausias asmeninis rezultatas uždarose patalpose 5000 m distancijoje. Antrą vietą užėmė jo komandos draugas Tadas Šuškevičius (19:57,73).
Klubų rikiuotėje Birštono A. Mikėno ėjimo klubas antroje grupėje – aštuntas, o tarp miestų klubų – keturioliktas.