Angle down Atgal

Šeštadienio olimpinių žaidynių transliacijų tvarkaraštis: visas dėmesys – disko metikui A. Gudžiui

Tokijo vasaros olimpinės žaidynės jau įpusėjo, o žiūrovai kviečiami išvysti vis daugiau finalų. Šeštadienį startuos tik vienas Lietuvos delegacijos sportininkas, tačiau jo laukia lemtingas finalas – lengvosios atletikos atstovas Andrius Gudžius išsikovojo vietą pasirodyti disko metimo finale. Vis dėlto nė ką mažiau intriguojančioms kovoms tiek šioje, tiek ir kitose sporto rungtyse pasiruošę ir kiti viso pasaulio sportininkai.

Olimpiečius palaikyti ir transliacijas sekti žiūrovai kviečiami per TV3, TV6 ir naujienų portalą tv3.lt.

Svarbiausi šeštadienio (07-31) lietuvių pasirodymai per TV3:

13.00-16.00 val. Lengvoji atletika. Dalyvauja – Andrius Gudžius (numatoma – 14.15-15.25 val.).

Ankstų penktadienio rytą Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse startavęs lengvaatletis disko metikas Andrius Gudžius pasirodė puikiai – jau pirmuoju savo bandymu jis diską nusviedė 65,94 m. Būtent šis bandymas jam tapo lemtingu ir garantavo vietą finale tarp kitų 12 geriausių disko metikų.

Tuo pat metu vyks ir kiti lengvosios atletikos finalai. Tarp jų – vyrų 100 m bėgimo atrankos, moterų 100 m bėgimo pusfinaliai ir finalas, moterų 800 m pusfinaliai ir 4x400 estafetės finalas.

Kitos aktualios transliacijos

Ką olimpinių žaidynių transliacijoje pažiūrėti šeštadienį, suras daugybė skirtingų sporto rūšių aistruolių. Futbolo gerbėjai kviečiami stebėti Dramblio Kaulo Kranto ir Ispanijos mačą. Pastaroji šalis laikoma viena iš favoričių, kurios futbolininkai galėtų pasipuošti aukso medaliais Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse. Ne ką mažiau įdomi kova laukia ir vyrų krepšinio sirgalių – šeštadienio popietę aikštelėje susitiks JAV ekipa ir Čekijos komanda. JAV komanda neabejotinai laikoma viena stipriausių – būtent ji paskutines tris olimpines vasaros žaidynes savo kaklus papuošė aukso medaliais. Šaudymo gerbėjų taip pat laukia net dviejų rūšių – komandinio ir šaudymo iš lanko – finalai, o teniso gerbėjai kviečiami stebėti lemiamą moterų teniso finalą.

TV3:

12.10-12.40 val. Regbis (finalas).

TV6:

08.00-09.10 val. Komandinis šaudymas (finalas).

09.30-11.00 val. Šaudymas iš lanko (pusfinaliai ir finalai).

11.00-13.00 val. Futbolas. Dalyvauja – Ispanija-Dramblio Kaulo Krantas.

13.00-15.00 val. Tenisas (finalas).

15.00-17.00 val. Krepšinis. Dalyvauja – JAV-Čekija.

Dėl nenumatytų aplinkybių (pakitusių oro sąlygų, sportininkų pasirodymų varžybose ir kt.) tvarkaraštis, o taip pat ir transliacijų laikas, nuolatos keičiasi. Į tai reaguodama TV3 žiniasklaidos grupė žiūrovams atnaujintą tvarkaraštį su numatomomis transliacijomis stengiasi pateikti kuo įmanoma dažniau.

Visus lietuvių olimpiečių startus stebėkite per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt, o karščiausios naujienos, rezultatai ir transliacijos – specialiame tv3.lt polapyje – https://www.tv3.lt/tokyo2020 .


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite