Angle down Atgal

Šeštadienį Marijampolėje paskiepyta daugiau nei 400 žmonių

Siekdamos nestabdyti vakcinacijos proceso, kai kurios savivaldybės nusprendė nuo COVID-19 skiepyti ir velykinį savaitgalį. Šiomis pėdomis pasekė ir Marijampolė. Šiandien meras Povilas Isoda socialiniame tinkle pasidžiaugė, kad per dieną pavyko paskiepyti daugiau nei 400 žmonių. 

Pasak mero, visi norėję pasiskiepyti gavo „AstraZeneca“ vakciną. 

„Šiandien buvo skiepijami švietimo, sporto įstaigų, lėtinių ligų, svarbių valstybei įmonių, prokuratūros, teismo, maisto gamybos įmonių darbuotojai – viso 409 asmenys. Visi šie žmonės skiepijami AstraZeneca vakcina.

Ateinantį antradienį kviesime darbuotojus, dirbančius mažmeninės prekybos įmonėse ir gyventojus, esančius prioritetinėse grupėse, kurie dar nepasiskiepijo“, – sakė P. Isoda.

Jis taip pat paragino asmenis, kurie dirba prekyboje, nepraleisti progos ir atvykti pasiskiepyti. 

„Kviečiu paraginti savo artimuosius ir pažįstamus, kurie dirba mažmeninėje prekyboje, kad nepraleistų progos pasiskiepyti ir jaustis gerokai saugiau savo darbe, kuriame nuolat kontaktuojama su žmonėmis.

Kitą savaitę lygiagrečiai vyks kitų rūšių vakcinomis senjorų savo šeimos klinikose bei abiturientų skiepijimas. Apie viską dar papildomai informuosime“, – skelbiama mero įraše.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite